Rodzina Magdy Gessler się powiększy. Restauratorka przekazała radosne nowiny!

23 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Magda Gessler poinformowała w jednym z ostatnich wydań Dzień Dobry TVN, że niebawem ich rodzina powiększy się o kolejnego członka. Restauratorka nie kryła ekscytacji.

Magda Gessler pojawiła się w weekend w studio Dzień Dobry TVN z okazji Dnia Babci i Dziadka. Razem z nią gośćmi śniadaniówki byli także Tomasz Stockinger i Magdalena Zawadzka. To właśnie wtedy prowadząca Kuchenne Rewolucje wyznała, że wkrótce po raz kolejny zostanie babcią.

“A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt“— ujawniła.

Jak wiadomo, córka Magdy Gessler ma dwoje dzieci. Lara ponad dwa lata tym urodziła córeczkę Nenę, a we wrześniu ubiegłego roku powitała na świecie także synka Bernarda. Okazuje się, że Magda Gessler już niebawem po raz kolejny zostanie babcią, jednak tym razem dziecka spodziewa się syn restauratorki Tadeusz Müller.

“Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały. I jedno i drugie. Syn będzie niedługo tatą. A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt” — wyznała przed kamerami Gessler

Syn Magdy Gessler zostanie ojcem

W czerwcu tego roku media obiegły zdjęcie ze ślubu Tadeusza Müllera i jego wybranku. Uroczystość odbyła się na mazurach, a wśród gości pojawiła się oczywiście jego najbliższa rodzina, czyli Magda Gessler, a także jego siostra Lara.

Zobacz także: Syn Magdy Gessler wziął ślub! Uwagę zwraca nietypowa ceremonia i suknia panny młodej!

Żoną Tadeusz Müllera została Małgorzata Downar. Jak wiadomo, kobieta na co dzień prowadzi agencję, która zajmuje się efektywnym zarządzaniem biznesem. Synowa Magdy Gessler niegdyś współpracowała także z marką odzieżową Jessiki Mercedes oraz z firmą Joanny Przetakiewicz.

Tadeuszowi Müllerowi i jego żonie składamy ogromne gratulacje.

źródło: Instagram/DDTVN

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Magda Gessler z synem, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej