Syn Magdy Gessler wziął ślub! Uwagę zwraca nietypowa ceremonia i suknia panny młodej!

27 czerwca 2022
Przez: : M.J

Tadeusz Müller, który jest najstarszym dzieckiem Magdy Gessler w miniony weekend powiedział “tak” swojej ukochanej. Syn restauratorki poślubił Małgorzatę Downar, a ceremonia odbyła się na łodzi. Uwagę zwraca również suknia panny młodej. Zobaczcie, jak wyglądało wesele Tadeusza Müllera.

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar

Tadeusz Müller, który jest najstarszą pociechą najbardziej znanej restauratorki w naszym kraju, do tej pory bardzo stronił od pokazywania swojego życia prywatnego. W sieci nie znajdziemy zbyt wielu informacji na temat syna Magdy Gessler, niemniej jednak od jakiegoś czasu coraz chętniej dzieli się zdjęciami, na których widzimy jego ukochaną.

Pierwsze zdjęcia Tadeusza i Małgorzaty zaczęły pojawiać się w zeszłym roku. Małgorzata Downar na co dzień prowadzi agencję, która zajmuje się efektywnym zarządzaniem biznesem. Ukochana Müllera swojego czasu współpracowała z marką odzieżową Jessiki Mercedes oraz z firmą Joanny Przetakiewicz.

W czerwcu zeszłego roku syn Magdy Gessler oświadczył się swojej ukochanej na łódce podczas urlopu na Majorce. Jak się okazuje, ślub pary również odbył się na wodzie, a zdjęcia z tej ceremonii już krążą po sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Magdy Gessler oświadczył się ukochanej! Okazały pierścionek i miejsce robią wrażenie

Ślub syna Magdy Gessler

Tadeusz, który również jest cenionym kucharzem, wziął ślub na łodzi. Uroczystość odbyła się na Mazurach i nie mogło na niej zabraknąć Magdy Gessler z ukochanym oraz siostry Tadeusza, Lary Gessler. Na Instagramie Lary pojawiło się mnóstwo zdjęć i nagrań z wesela.

Uwagę bez wątpienia zwraca suknia ślubna panny młodej. Małgorzata Downar postawiła na krótką, białą sukienkę sięgającą do kolan i długi welon.

Ślub Syna Magdy Gessler.
Tadeusz Muller i Magorzata Downar.

ZOBACZ TAKŻE: Dramat w rodzinie Magdy Gessler. Dom jej syna stanął w płomieniach.

Na ceremonii królowały dodatkowo wegańskie dania, gdyż jak wiadomo Tadeusz Müller jest nutritarianinem. Impreza weselna odbyła się na świeżym powietrzu w klimacie rustykalnym. Z filmików zamieszczonych w sieci wyraźnie widać, że zabawa trwała do białego rana.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler chudnie, bo została nutritarianką! Na czym polega ta dieta?

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia dla świeżo upieczonych małżonków!

Ślub syna Magdy Gessler.
Tadeusz i Małgorzata.
Ślub syna Magdy Gessler.
Ceremonia ślubna na łodzi.
Ślub syna Magdy Gessler.
Sala weselna.

Źródło: Instagram Lary Gessler / Tadeusza Müllera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej