Rodzina poinformowała o przyczynie śmierci Jacka Kramka. Z tego samego powodu zmarła jego siostra

22 lipca 2021
Przez: : J.J

Śmierć uwielbianego przez wiele gwiazd trenera Jacka Kramka wstrząsnęła polskim show-biznesem. Do tej pory nie podano oficjalnej przyczyny jego odejścia. Teraz natomiast głos zabrał jeden z członków jego rodziny. Zobaczcie, jakie informacje wypłynęły do sieci.

Śmierć Jacka Kramka

Jacek Kramek to jeden z najpopularniejszych trenerów polskich gwiazd. Młody i wysportowany mężczyzna miał przed sobą całe życie i nikt nie spodziewał się najgorszego. W poniedziałkowy wieczór w mediach podano informację o śmierci trenera. Mężczyzna odszedł w wieku 32 lat, a o jego śmierci poinformowano za pośrednictwem strony Jacodepol.com

W sieci mogliśmy czytać wiele wpisów gwiazd, które miały przyjemność poznać trenera i z nim trenować.

Zobacz także: Emocjonalne wpisy gwiazd po śmierci Jacka Kramka

Powód śmierci

Do tej pory nie podawano oficjalnej informacji dotyczącej śmierci mężczyzny. W nieoficjalnych przyczynach podawano udar mózgu. Wiele osób jednak czekało, aż informacja ta potwierdzi się.

Głos postanowiła zabrać siostra Jacka. We wzruszającym wpisie na swoim profilu na Facebooku przyznała, że Jacek przegrał walkę z okropnym udarem mózgu, tak jak wcześniej spekulowano:

„Jak pewnie część z Was już wie ,okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata Jacka z tego świata. Jacek zmarł 19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem.
Bardzo Cię kocham braciszku… całym sercem
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 26.07.2021 o godz 11:30 w sali B w Domu Przedpogrzebowym w Warszawie ul.Wóycickiego ( cmentarz północny – brama główna przy dzwonnicy ) . Następnie odprowadzenie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Kiełpinie ( Łomianki ) przy ul.Cienistej 20
Zapraszamy wszystkich którzy chcą pożegnać Jacka razem z nami.”

Mało kto wie, że udar mózgu, który doprowadził do śmierci miała również siostra Jacka – Ania, która zmarła w 2017 roku.

Raz jeszcze składamy rodzinie szczególne wyrazy współczucia, życząc dużo siły w tym trudnym dla nich czasie.

Źródło: Instagram Jacodepol, Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz