Śmierć Jacka Kramka wstrząsnęła polskim show-biznesem. Gwiazdy żegnają 32-letniego trenera

22 lipca 2021
Przez: : M.S.

19 lipca media poinformowały o śmierci znanego trenera gwiazd, który zakończył swoje życie zbyt wcześnie. Gwiazdy żegnają 32-letniego trenera Jacka Kramka ze wzruszających wpisach…

Nie żyje Jacek Kramek

Jacek Kramek był jednym z najbardziej znanych i najbardziej lubianych trenerów personalnych i motywatorów, z którego usług korzystało sporo gwiazd m.in. Maja Bohosiewicz, Edyta Górniak, Anna Skura czy Kasia Cichopek.

Zobacz także: Śmierć Jacka Kramka

19 lipca na stronie jacodepol.com  poinformowano o śmierci 32-latka. Chociaż oficjalnie nie podano przyczyny śmierci Kramka, w mediach pojawiają się spekulacje, że być może to przez udar lub tętniaka Jacek stracił życie.

„Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku… Dziękuję Ci za ten wspólnie spędzony, szalenie cenny czas. Bardzo dużo przy Tobie się nauczyłam. Między nami było dokładnie 10 lat i 10 dni różnicy w wieku. Powtarzałeś, że my baranki i do tego numerologiczne 33 możemy zwojować świat trzymając się razem .. Cieszę wie ze przynajmniej spróbowaliśmy. Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy. 21.03.1989 – 19.07.2021”

Gwiazdy żegnają 32-letniego trenera Jacka Kramka

Wiadomość o śmierci sportowca wstrząsnęła całym show-biznesem. Gwiazdy, które trenowały pod czujnym okiem trenera zamieściła w swoich mediach społecznościowych wzruszające wpisy, w których żegnają przyjaciela. Wiele z nich nie może pogodzić się ze śmiercią 32-latka.

Anna Skura

Anna Skura nie może pogodzić się z odejściem swojego przyjaciela:

“Są wiadomości, których nigdy nie chcemy usłyszeć i Ludzie, o których nigdy nie chcemy zapomnieć, bo mają wyjątkowe miejsce w naszym sercu. Jacuś nasze serca przestały bić razem z Twoim 💔”

Anna Skura żegna Jacka Kramka
Anna Skura i Jacek Kramek

Edyta Górniak

Jacek Kramek nie tylko trenował Edytę Górniak, ale również wystąpił w jej teledysku:

“Nie potrafię tego pojąć i nie potrafię przyjąć. Od kilku godzin jestem po prostu zamroczona i wstrząśnięta. Nie znajduję słów.
Nie przyjmuję tego. To jest po prostu niemożliwe. 32 lata. Przemiły radosny pracowity ambitny.

Odszedł Jacek Kramek,
mój główny aktor z clipu LIME ….

Tulę do serca całą Rodzinę Jacka.
Jestem w szoku”

Katarzyna Cichopek

Kolejną gwiazdą, która korzystała z profesjonalnych usług Kramka była Kasia Cichopek:

“Jacuś, Mistrzu @jacodepol …dziękujemy za każdy wspólny trening, rozmowy, śmiech, wsparcie, motywacje. Odpoczywaj teraz…
Ogromne wyrazy współczucia dla Twojej rodziny”

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz opisała swoją relację z Jackiem:

“Jacuś, Jacenty, super człowieku z którym na 60minut treningu przypadało 20minut rozmów. Byłeś dla mnie zawsze bardzo serdecznym, zmotywowanymi gościem. Zawsze witałeś mnie z szerokim uśmiechem i robiliśmy sobie żarty. Miliony twoich powiedzonek, bzdury które bawiły mnie do łez i poranne okrzyki: gdzie jest koń który mnie trenuje??? Potrafiłeś zjednać sobie ludzi i z trenera stawałeś się terapeutą. z samego środka siebie opowiedzieć mi historie z dzieciństwa, urywki życia które mówiły o tym jak wrażliwym i dobrym facetem byłeś. Leże w łóżku i myśle o Tobie, że znowu dałeś mi lekcje, że trzeba być tu i teraz i cieszyć się wszystkim tym co się ma. Wiem, że wiele ludzi będzie cierpieć bo sprawiłeś że przy Tobie było dobrze i kolorowo. Odpoczywaj 🙌🏻 🖤”

https://www.instagram.com/p/CRhu5rcl9fE/

Rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej