Połącz się z nami

Rodzinne chwile Lewandowskich. Robert pokazał urocze zdjęcie!

Z życia gwiazd

Rodzinne chwile Lewandowskich. Robert pokazał urocze zdjęcie!

Lewandowscy od czasu do czasu pokazują swoim fanom na Instagramie, jak wygląda ich życie prywatne. Teraz Robert podzielił się ze swoimi fanami rodzinną fotografią. Ten uroczy widok na pewno się Wam spodoba. Zobaczcie! Rodzinne chwile Lewandowskich. Robert pokazał urocze zdjęcie!

Robert Lewandowski to jeden z najpopularniejszych piłkarzy na całym świecie. Ogromna popularność i kariera nie przeszkodziły mu w założeniu rodziny. Wraz z Anią Lewandowską, która również ma na swoim koncie osiągnięcia w świecie sportu oraz jest założycielką marki „Healthy plan by Ann”, są rodzicami dwóch córek – Klary, która urodziła się blisko 4 lata temu oraz Laury, która przyszła na świat w roku ubiegłym.

W sieci znajdziecie liczne zdjęcia rodziny Lewandowskich. Obserwatorzy profili Ani i Roberta byli już świadkami fotografii z ich bliższych i dalszych wakacji, zwykłej codzienności oraz innych, uroczych ujęć. Niedawno informowaliśmy Was o nagraniu Ani, którym pochwaliła się na swoim Instagramie. Rozpoczynając weekend Klara i Robert przywitali go wspólnym tańcem. Zobaczycie go tutaj: Taniec Lewandowskiego z Klarą to HIT! Co za ruchy!

Rodzinne chwile Lewandowskich. Robert pokazał urocze zdjęcie!

Dziś Robert Lewandowski udostępnił na swoim Instagramie rodzinne zdjęcie, które zostało wykonane przez Anie. Piłkarz spędza czas w towarzystwie Klary i Laury i jak wywnioskować można po opisie, uwielbia takie chwile. Ujęcie podpisał:

„Family Time 👨‍👩‍👧‍👧 😍”

Fani Roberta szybko zareagowali na tą uroczą fotografię. W komentarzach pojawiło się wiele wpisów, w których fani zachwycili się nowym ujęciem:

„Cute family😍”

„😍😍wowww

„Słodziaki pozdrawiam całą rodzinkę”

„Najlepszy czas😍”

„Uwielbiam wasz #TeamLewandowskich🤩👨‍👩‍👧‍👧 Czemu dziewczynki tak szybko rosną? 🙈”

Warto również zwrócić uwagę, że zdjęcie w ciągu niecałej doby zostało polubione przez ponad 600 tysięcy osób!

A Wam, jak podoba się rodzinna fotografia Lewandowskich?

Jeśli zastanawialiście się, czy Robert i Ania myślą o powiększeniu rodziny to również może Was zainteresować: Lewandowscy planują powiększyć rodzinę! Ania swoim wpisem wiele zdradziła…

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry