Połącz się z nami

Roksana Gac: [wiek, Projekt Lady, Instagram]

Roksana Gac

Opisy gwiazd

Roksana Gac: [wiek, Projekt Lady, Instagram]

Roksana Gac to zwyciężczyni jednej z edycji programu Projekt Lady, który za zadanie miał zmienić jej życie  na lepsze i pomóc trafić na odpowiednie tory. Teraz, jako wygrana wystąpi w najnowszej edycji w roli ekspertki. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Roksana Gac: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Roksana w chwili debiutu na szklanym ekranie miała 22 lata. Jako że było to 4 lata temu, łatwo obliczyć, że na chwilę obecną ma 26 lat. Dziewczyna pochodzi ze Szczecina. Nigdy nie ukrywała, że jej przeszłość nie należała do najprzyjemniejszych.

Jako młoda osoba, Roksana zmierzyła się z niełatwym starem w dorosłość. Mianowicie, borykała się z problemami w szkole, narkotykami, alkoholem, a także próbowała dopalaczy. Niestety, nietrudno było jej wplatać się w problemy z prawem.

26-latka wyznała, że dzięki programowi udało jej się wierzyć w siebie i przepracowała fakt, że nieszczęśliwe dzieciństwo i okres dojrzewania nie muszą wróżyć niepowodzenia w dalszym życiu.

Zobacz także: Co wiemy o Kasi Zając z Projekt Lady 6?

Roksana Gac: Projekt Lady

Telewidzowie mieli okazję poznać Roksanę podczas emisji drugiego sezonu programu Projekt Lady. Jak okazało się z biegiem czasu, to właśnie jej udało się zrobić największy postęp w swoim zachowaniu i dzięki pracy z mentorkami i ekspertami przeszła największą metamorfozę. Dzięki temu zwyciężyła Projekt Lady 2.

Od tamtej pory, życie Roksany całkiem się zmieniło. Znalazła pracę, a od jakiegoś czasu pracuje w korporacji. Oprócz tego, zdecydowanie polepszyły się jej kontakty z rodziną. Jest przekonana, że szansę jaką otrzymała od produkcji, wykorzystała w stu procentach.

Zwyciężczyni Projekt Lady 2 pojawi się jako gość specjalny w najnowszej edycji programu. Niewątpliwie, wszystkie uczestniczki będą mogły zainspirować się jej osobą oraz skorzystać z rad starszej koleżanki.

Roksana Gac Projekt Lady
Roksana na ściance w Projekt Lady

Roksana Gac: Instagram

Profil Roksany na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @gac.roksana. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 21,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry