Roksana Tasiemska: [wiek, Love Island, związki, Instagram]

7 marca 2022
Przez: : KS

Roksana Tasiemska to jedna z bohaterek piątej edycji programu Love Island. Wyspa miłości. Nie da się ukryć, że dziewczyna ma naprawdę duże szanse, aby namieszać w dotychczasowych parach. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Roksana Tasiemska: wiek

Z informacji, które Roksana zdradziła na swój temat zaraz po wejściu do pięknej willi, widzowie mieli okazję dowiedzieć się kilku ciekawostek na jej temat. Mianowicie, uczestniczka Love Island 5 ma 25 lat. Jej wiek to jedna z najbardziej interesujących kwestii wśród internautów.

Widomo również, że do programu przyjechała z Gniezna. Singielka jest właścicielką butiku. Nie da się ukryć, że jej uroda może robić naprawdę duże wrażenie. Długie czarne włosy, wyraźnie zaznaczone rzęsy i piękne oczy. Wzrok przykuwa również jej sylwetka. Sama zainteresowana zapewnia, że to w stu procentach zasługa dobrych genów.

Jest radosna, nie boi się mówić tego, co myśli i ceni sobie szczerość. Mimo, że w tygodniu jest raczej typem pracusia, w weekendy nie boi się mocno imprezować. Ten czas najchętniej spędza w gronie przyjaciół.

Roksana Tasiemska Love Island
Roksana z Love Island 5

Zobacz także: Co wiemy o Radku z Love Island 5?

Roksana Tasiemska: Love Island. Wyspa miłości 5

Roksana z Love Island. Wyspa miłości 5 u płci przeciwnej ceni sobie szczerość, wierność oraz wspólny vibe. Jest świadoma swoich walorów wizualnych i świadomie je wykorzystuje. Jak większość uczestniczek, do produkcji przyszła szukać swojego ideału.

Mężczyzna, na którego brunetka zwróci uwagę koniecznie musi być wysoki, dobrze zbudowany, a ona sama ma czuć się przy nim jak ,,mała iskierka’’. Mimo to, już pierwszego dnia w willi zaznaczyła, że ma naprawdę mocny charakter i zazwyczaj lubi przejmować rolę dominatora.

Czy w Love Island znajdzie mężczyznę, na którego czeka?

Roksana Tasiemska: Instagram

Uczestniczka Love Island. Wyspa miłości 5 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @roxana.tasiemska.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej