Połącz się z nami

Roksana Węgiel POKAZAŁA zdjęcia w STROJU KĄPIELOWYM! Nie obyło się bez HEJTU!

Moda i uroda

Roksana Węgiel POKAZAŁA zdjęcia w STROJU KĄPIELOWYM! Nie obyło się bez HEJTU!

Roksana Węgiel od pewnego czasu narażona jest na opinię publiczną.Coraz więcej internautów, z większą siłą wypowiada się na temat stylizacji i zachowań gwiazdy. Nic w tym dziwnego, ponieważ Roksana Węgiel, choć ma dopiero czternaście lat daje powody do bycia na językach! Tym razem dodała zdjęcie, do którego pozuje w stroju kąpielowym.
Zobaczcie!

Roksany Węgiel nie trzeba nikomu przedstawiać. Młoda gwiazda szybkim krokiem weszła na polski rynek muzyczny i zapewniła sobie na nim mocne i pewne miejsce.
Roksanę oprócz muzyki interesuje również moda! Gwiazda co chwilę dodaje zdjęcia w BARDZO ODWAŻNYCH stylizacjach jak na swój wiek.
Niejednokrotnie pisaliśmy o Roksanie i zamieszaniu związanym z nią przez ostre batalie na temat jej stylizacji!
Szpak, Sablewska, Wieniawa to tylko niektóre nazwiska, które wypowiadały się na temat wyglądu Węgiel!
Niedawno nawet sama gwiazda skomentowała burzę wokół swojego wyglądu. Pisaliśmy o tym TUTAJ, to jednak nie zaprzestało dalszego oceniania młodej dziewczyny!

Najnowsze zdjęcie młodej gwiazdy po raz kolejny wywołało wielką batalię wśród internautów.
Młoda dziewczyna pozuje na nim w stroju kąpielowym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Roksana ma dopiero czternaście lat, a już pozuje w takiej stylizacji, ukazując swoje ciało! Czy tak powinna zachowywać się czternastolatka? Więcej zdjęć z sesji dostępna będzie w najbliższym wydaniu VIVY, gdzie gwiazda udzieliła wywiadu! Ciekawe czy również odważne jak i to, które dodała sama ROKSANA!

Fani rozpoczęli kłótnie w komentarzach. Zdania są bardzo podzielone – jedni krytykują i zadają pytanie gdzie podziali się rodzice młodej gwiazdy, inni chwalą nową stylizację Roxie, przyrównując ją nawet do KIM KARDASHIAN!

Jak myślicie, czy Roksana robi wszystkim na złość dodając zdjęcie w kolejnej, odważnej stylizacji?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry