Połącz się z nami

Roksana Węgiel w „Tańcu z Gwiazdami”? Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła za dużo…

Roksana Węgiel w Tańcu z Gwiazdami?

Rozrywka

Roksana Węgiel w „Tańcu z Gwiazdami”? Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła za dużo…

Roxie ostatnio pojawiła się w tanecznym show, jednak tylko w roli gościa. Jak wiadomo, młodziutka wokalistka ma nie tylko dryg do śpiewania, ale również do tańca, co udowodniła w programie Dance, Dance, Dance. Czy zobaczymy ją na parkiecie Tańca z Gwiazdami? Wiele na to wskazuje…

Kilka słów o Roxie

Roksana Węgiel szturmem podbiła serca widzów, kiedy wzięła udział w programie The Voice Kids, który wygrała. Przypomnijmy, że wokalną trenerką Roxie była wówczas Edyta Górniak. To właśnie ta produkcja stacji TVP pozwoliła jej rozwinąć skrzydła, a wygrana podczas Eurowizji Junior tylko zapewniła jej stabilne miejsce w polskim show-biznesie.

Roxie Węgiel
Roksana Węgiel.

Pomimo młodego wieku Roksana doskonale potrafi połączyć karierę w show-biznesie ze szkołą. Cały czas podejmuje się kolejnych projektów, a ostatnio mogliśmy oglądać Roxie z jej przyjaciółką w tanecznym show Dance, Dance, Dance.

Zobacz także: Agustin Egurrola nie oszczędzał Roksany Węgiel w Dance, Dance, Dance. Polały się łzy!

Teraz wszystko wskazuje na to, że nie powiedziała ostatniego słowa, jeżeli chodzi o taniec.

Roksana Węgiel wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

4 października podczas 6. odcinka Tańca z Gwiazdami Roxie pojawiła się na scenie, jednak tym razem tylko gościnnie. Naszej uwadze nie uszły słowa prowadzącej. Po występie 16-latki powiedziała do widzów:

“Zaśpiewała Roksana Węgiel. A być może już niebawem zobaczymy ją w innej roli w programie”- powiedziała po występie 16-latki Paulina Sykut-Jeżyna.

Sama Roksana jeszcze bardziej podgrzała atmosferę, pisząc na swoim profilu w mediach społecznościowych, że nie odmówiłaby produkcji, gdyby miała zatańczyć z Jakubem Lipowskim. Przypomnijmy, że w 12. edycji Kuba był trenerem tanecznym Kingi Sawczuk.

Co byście powiedzieli na udział Roxie w Tańcu z Gwiazdami? Bez wątpienia byłaby to nie lada gratka dla jej fanów, których trzeba przyznać ma całe mnóstwo.

Źródło: Polsat / Instagram Roksany Węgiel

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry