Połącz się z nami

Roksana Węgiel ZATRZYMANA przez policję! Jej występ został ODWOŁANY!

News

Roksana Węgiel ZATRZYMANA przez policję! Jej występ został ODWOŁANY!

Młodziutka piosenkarka Roksana Węgiel miała być jedną z gwiazd niedzielnego koncertu z okazji Dnia Dziecka w Lubartowie. Wydarzenie było transmitowane przez telewizję Polsat, a u jej boku miały zaśpiewać takie gwiazdy jak Cleo, Michał Szpak czy Sławomir. Jednak Roksana nie zdążyła dojechać na koncert z powodu zatrzymania przez policję! Zobaczcie!

Koncert Fundacji Polsat w Lubartowie zgromadził w niedzielę tysiące widzów. Fundacja podczas charytatywnego koncertu, zbierała pieniądze między innymi na aparaturę medyczną dla oddziału w lubartowskim szpitalu. Pod sceną zebrała się naprawdę spora widownia, która miała okazję usłyszeć takie gwiazdy jak Michał Szpak czy Ewelina Lisowska. Mieli oni też zobaczyć na scenie rozśpiewaną zwyciężczynię Eurowizji Junior, jednak nie było im to dane, bo młodziutka gwiazda nie dotarła na czas.

Jak mówił tour manager Roksany Węgiel, po skończonym koncercie w Chrzanowie bardzo się spieszyli, aby zdążyć na jej kolejny występ. Mieli oni odlecieć z Katowic prywatnym samolotem i dotrzeć do Lubartowa na czas. W pośpiechu zaczęli trąbić na samochód, który blokował im drogę i jak się okazało, nieszczęśliwie natrafili na nieoznakowany radiowóz policji!

Zaraz po tym incydencie zostali zatrzymani przez patrol, który legitymował ich 30 minut.

„Nieprzyjemna sytuacja, policja zatrzymała konwój, spisali nasze dane, 30 minut czekania, pan policjant wykazał się totalnym brakiem wyrozumiałości. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, przepraszam was kochani”– wyjaśniała piosenkarka.

Roksanie udało się w końcu dotrzeć do Lubartowa, jednak było już po koncercie. Zjawiła się na miejscu i wytłumaczyła swoim fanom, dlaczego nie usłyszeli jej koncertu. Na pewno jest to gest, który trzeba docenić z jej strony, a cała sytuacja była spowodowana przez zwykłe zrządzenie losu.

Do tych wydarzeń odniosła się również małopolska policja, która wyjaśniła, że samochód, którym jechała piosenkarka, bezprawnie używał uprzywilejowanej sygnalizacji.

„Tak to jest, jak się jedzie z sygnałami uprzywilejowania cywilnym BMW. Kontrola była stosunkowo szybka i Roksana Węgiel mogła jechać dalej. Sprzęt zarekwirowano, a kierowcę czeka sprawa w sądzie”– policja opublikowała taki komunikat na swoim Twitterze.

W całej tej sprawie należy pogratulować młodej piosenkarce, że pomimo pecha i niedotarcia na koncert o czasie, postanowiła ona mimo wszystko, spotkać się ze swoimi fanami, którzy tak licznie stawili się pod sceną!

1 komentarz

1 komentarz

  1. Antytyt

    6 stycznia 2020 w 07:50

    to w koncu trabili czy mieli sygnaly?? bo jesli juz nawet gwiazdka pokroju pani Wegiel jezdzi Na kogutach to ladna rosje mamy w polszy…

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry