Roksana Węgiel wygląda coraz to lepiej! Jej najnowsza metamorfoza to strzał w dziesiątkę!

14 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Roksana Węgiel z miesiąca na miesiąc coraz bardziej zachwyca swoim wyglądem. Młoda artystka publikuje nowe zdjęcia, na których wygląda coraz to lepiej. Koniecznie zobaczcie najnowszą metamorfozę Roxie!

Kariera Roxie

Roksana otworzyła sobie drzwi do świata show-biznesu występując w programie The Voice Kids. Kiedy wygrała, zyskała masę fanów, którzy pokochali jej głos, wyczekując kolejnych hitów. Niedługo później Roxie wzięła udział w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior. Tam szybko podtrzymała swoją dobrą aurę wygrywając dla naszego kraju prestiżowe, pierwsze miejsce.

Po tym kariera Roksany potoczyła się w szybkim tempie. Młoda artystka nie tylko nagrała wiele singli, które cieszyły się wielką popularnością wśród polskiego społeczeństwa ale zyskała stabilne miejsce na polskim rynku muzycznym.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel ma chłopaka! Co wiadomo o związku artystki?

Roksana Węgiel - artystka
Roksana Węgiel

Nowa fryzura Roksany Węgiel

Roxie jest bardzo aktywna w social mediach, a jej profil obserwuje obecnie 1.3 miliona internautów. Wszyscy jej obserwatorzy zauważyli zapewne jak wielką metamorfozę przechodzi Roksana. Patrząc na fotki artystki coraz trudniej dostrzec w niej dziewczynkę, która zwyciężyła program The Voice Kids.

Teraz Roksana pochwaliła się zmianą swojej fryzury. Na włosach artystki zagościły blond refleksy, a fryzura ta wyjątkowo jej pasuje. Sami zobaczcie!

Warto zwrócić uwagę na modną stylizację Roxie. Artystka wybrała beżowy komplet, na który składają się eleganckie, krótkie spodenki oraz oversizowa kurtka o kroju marynarki, przepasana w pasie. Całość prezentuje się nie tylko modnie ale i bardzo kobieco!

My uważamy, że nowa fryzura Roxie to zmiana na wielki plus! Zgadzacie się z nami?

Źródło: Instagram Roksany Węgiel

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej