Połącz się z nami

Roksana Węgiel zostanie jurorką „The Voice Kids”? Artystka zabrała głos

Roksana Węgiel zostanie jurorką The Voice Kids?

Rozrywka

Roksana Węgiel zostanie jurorką „The Voice Kids”? Artystka zabrała głos

Roksana Węgiel pomimo swojego młodego wieku odniosła duży sukces w świecie polskiej muzyki .Nie tylko godnie reprezentowała nas podczas Eurowizji Junior, ale i nagrała masę singli, które cieszą się wielką popularnością. Jak się okazuje, drzwi w show-biznesie nadal stoją dla Roksany otwarte. Poznajcie szczegóły.

Kim jest Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych młodych artystek w naszym kraju. Swoją przygodę z muzyką i sławą rozpoczęła w momencie uczestnictwa w programie The Voice Kids. Głosem młodziutkiej Roksany zachwycili się nie tylko jurorzy, ale i wielu fanów, którzy kibicowali piosenkarce w dalszej karierze. Następnie Roxie godnie reprezentowała nas podczas Eurowizji Junior, zdobywając pierwsze miejsce dla naszego kraju. Po tym jej kariera nabrała tempa. Obecnie bezsprzecznie jest jedną z najpopularniejszych młodych artystek w naszym kraju, na której single wyczekuje masa fanów.

Zobacz także: Metamorfozę Roxie

Roxie
Roksana Węgiel

Roksana wystąpi w The Voice Kids?

To pytanie zapewne zadał sobie niejeden fan Roksany. Nic w tym dziwnego, Roksana, która wygrała program, byłaby idealną kandydatką na fotelu jurorskim, gdzie nie tylko oceniałaby występy młodych artystów, dawała im cenne rady, ale i potrafiła wesprzeć ich podczas emocjonujących chwil w programie. Jak się okazuje, były już takie plany względem Roksany Węgiel, choć na razie nie otrzymała ona żadnej propozycji. W rozmowie z Jastrząbpost przyznała:

„Jeszcze nie miałam takiej propozycji, chociaż obiło mi się o uszy, że były takie plany.”

Zobacz także: Roxie w Tańcu z Gwiazdami 13? Już wszystko jasne…

Roksana nie ukrywa, że byłoby to dla niej ciężkie, jednak nie mówi ostatecznego słowa „nie”:

„Byłoby mi na pewno z tym bardzo ciężko, bo już teraz widzę to na przykładzie prowadzenia programu You Can Dance, kiedy uczestnicy odpadają, to po prostu łamie moje serce. Nie wiem, czy bym to udźwignęła. Wiem, jaki to stres dla tych dzieciaków, bo sama przez to przechodziłam. Taki format The Voice Kids – ciężko mi sobie to wyobrazić, na pewno byłoby mi ciężko.”

Wyobrażacie sobie Roxie w roli jurorki The Voice Kids?

Źródło: Instagram Roksany Węgiel, Jastrząbpost

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry