„Rolnik szuka żony 10”: Wiadomo, kiedy premiera nowej edycji. Widzowie nie będą zadowoleni

21 sierpnia 2023
Przez: : W.M.

Już niedługo premiera nowej edycji Rolnik szuka żony. Fani programu muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Pierwszy odcinek 10 sezonu Rolnik szuka żony będzie wyemitowany z opóźnieniem.

Rolnik szuka żony to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów, które proponuje swoim widzom stacja TVP. W wielkanocny poniedziałek 10 kwietnia na antenie telewizyjnej jedynki wyemitowano zerowy odcinek kolejnej edycji Rolnik szuka żony, w którym przedstawiono wizytówki ośmiu osób, które zgłosiły się do programu, z chęcią odnalezienia swoich drugich połówek.

Jak w poprzednich sezonach w nowej edycji zobaczymy tylko pięcioro bohaterów. To, kto będzie szukał miłości przed kamerami, zależało od tego, którzy uczestnicy zdobyli największą ilość listów od zainteresowanych poznaniem ich osób. W zerowym odcinku poznać mogliśmy bliżej dwie rolniczki Annę i Agnieszkę oraz sześciu rolników Artura, Waldemara, Adama Ch., Mariusza, Dariusza oraz Adama B.

Którzy uczestnicy otrzymali najwięcej listów i wystąpią w 10 edycji Rolnik szuka żony, oficjalnie jeszcze nie wiadomo. Póki co produkcja zdradziła, kiedy fani reality-show spodziewać się mogą pierwszego odcinka nowego sezonu.

Zobacz także: „Rolnik szuka żony 10”: Dariusz już oczarował widzów. Pobije rekord listów

Kiedy Rolnik szuka żony 10?

Na ten dzień czekają wszyscy fani programu Rolnik szuka żony. Już wkrótce emisja 10 sezonu reality-show, w którym nowi uczestnicy będą szukać miłości. Pierwszy odcinek najnowszej serii wyemitowany zostanie 17 września o godz. 21:15.

“Jak już wiadomo, premierowy odcinek nowej edycji trafi na ekrany 17 września. To już oficjalne! Widzimy się 17 września o 21:15! Bądźcie z nami!” – napisano na oficjalnym profilu

W 10 sezonie Rolnik szuka żony oczywiście nie zabraknie lubianej przez widzów Marty Manowskiej. Prowadząca pokazała fanom pierwsze zdjęcia z planu, podkreślając, że pierwszy odcinek kolejnej edycji programu wyemitowany zostanie później niż zwykle.

“A Rolnik jak to Rolnik… W tym roku startujemy trochę później, bo 17 września, ale wierzę, że wszystkim nam wystarczy cierpliwości” – napisała Manowska

Do premiery nowej edycji Rolnik szuka żony został zatem już niecały miesiąc. Czekacie na odcinki randkowego reality-show?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej