Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony”: 2 odcinek . Do rolników przyjechały kandydatki

Rolnik szuka żony odcinek 2

Rozrywka

„Rolnik szuka żony”: 2 odcinek . Do rolników przyjechały kandydatki

W sieci pojawił się zwiastun 2 odc. nowego sezonu Rolnik szuka żony. Rolnicy i rolnicy po raz pierwszy zobaczą osoby, które wybrali z przesłanych do nich listów. Będą zachwyty, ale nie zabraknie także srogich rozczarowań.

Nowym sezon Rolnika

Nowa edycja Rolnik szuka żony ruszyła pełną parą. 19 sierpnia na antenie TVP1 rozpoczęła się emisja 8. sezonu jednego z najchętniej oglądanych randkowych reality-show. W pierwszym odcinku widzowie poznali rolników i rolniczki, którzy wśród wielu zainteresowanych osób, będą szukać swojej drugiej połówki.

Zobacz także: Kamila z Rolnik szuka żony otrzymała najwięcej listów.

Elżbieta, Kamila, Krzysztof, Stanisław oraz Kamil otrzymali od prowadzącej Marty Manowskiej listy. Po wielu godzinach spędzanych przy czytaniu anonsów od widzów rolnicy musieli zdecydować, które osoby zaproszą do kolejnego etapu, ale je poznać osobiście.

Rolnik szuka żony odc 2

Już w najbliższą niedzielę o 21. 30 na ekranach pojawi się kolejny odcinek programu Rolnik szuka żony. To właśnie w nim rolnicy i rolniczki poznają bliżej osoby, które wybrali spośród setek nadesłanych do nich listów.

Uczestnicy 8 sezonu Rolnik szuka żony
Nowi uczestnicy programu Rolnik szuka żony

W sieci pojawił się już zwiastun 2. odcinka Rolnik szuka żony, z którego jasno wynika, że bohaterowie reality-show nie będą narzekali na brak emocji.

Zobacz także: Widzowie posądzają Staszka o kłamstwo! Jest zaręczony?

Kamila, która w poprzednim odcinku otrzymała rekordową ilość listów od kandydatów, spośród prawie 500 zgłoszeń, do kolejnego etapu zaprosiła prawdziwych przystojniaków. Także u boku Stanisława, który w poprzednim odcinku odrzucał wiele zgłoszeń, twierdząc, że mało która z pań była w jego typie, pojawią się same piękne kobiety.

Rolnik szuka żony 8. – odc. 2.

Kandydatki i kandydaci przybywają❗😍 Będą rozczarowania czy zachywty❓ Rolnik szuka żony TVP w niedzielę o 21:15 w TVP1 💙 #BądźmyRazem 👍

Posted by Bądźmy Razem. TVP on Tuesday, September 21, 2021

Czy rolnicy i rolniczki znajdą wśród swoich kandydatów prawdziwą miłość? Jak udowodniły poprzednie edycje Rolnik szuka żony, przed kamerami można odnaleźć swoją drugą połówkę. Czy tak będzie i tym razem? Przekonamy się niebawem.

Odcinki 8. edycji Rolnik szuka żony emitowane są w każdą niedzielę o godz. 21.30.

źródło: Facebook Bądźmy razem TVP/Instagram Rolnik szuka żony

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry