Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony 8”: Kolejny rekord pobity. Kamila otrzymała list od kobiety

Kamila z Rolnika szuka żony

Rozrywka

„Rolnik szuka żony 8”: Kolejny rekord pobity. Kamila otrzymała list od kobiety

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji programu Rolnik szuka żony. Widzowie poznali pięcioro nowych bohaterów, lecz niewątpliwie ogromne wrażenie na kandydatach zgłaszających się do show zrobiła Kamila, która pobiła rekord otrzymanych listów.

Rolnik szuka żony 8

Na ten dzień czekało wielu fanów programu Rolnik szuka żony. W minioną niedzielę 19 września na antenie TVP1 wyemitowano pierwszy odcinek nowej serii jednego z najchętniej oglądanych reality-show.

8. sezon Rolnik szuka żony z całą pewnością przyciągnie przed ekrany ogromną ilość zaciekawionych widzów. Kto tym razem otrzymał szanse na poznanie swojej drugiej połówki przed kamerami? W pierwszym odcinku nowej serii poznaliśmy bliżej dwie rolniczki Kamilę oraz Elżbietę, a także trzech rolników – Stanisława, Kamila i Krzysztofa. Nowi bohaterowie Rolnik szuka żony cieszyli się, gdy prowadząca Marta Manowska odwiedziła ich gospodarstwa, przynosząc ze sobą ogromne ilości listów.

Zobacz także: Kim jest Elżbieta z Rolnik szuka żony?

Uczestnicy 8 sezonu Rolnik szuka żony
Nowi uczestnicy programu Rolnik szuka żony

Kamila pobiła rekord

Nowy sezon Rolnik szuka żony zapowiada się wyjątkowo interesująco. Gdy Marta pojawiła się na gospodarstwach rolniczek oraz rolników, podarowała im stosy listów od kandydatów i kandydatek zainteresowanych poznaniem nowych uczestników reality-show.

Niewątpliwie największe zainteresowanie samotnych widzów wzbudziła 28-letnia Kamila. Rolniczka, która na co dzień zajmuje się uprawą pieczarek, liczyła, że otrzyma około 200 listów. Gdy Marta Manowska przyniosła jej koperty, okazało się, że jest ich prawie 500. Dotychczas rekord otrzymanych listów należał do Magdaleny z poprzedniej edycji Rolnika, jednak rekord ten został pobity już przez Kamilę.

Czy 28-latka odnajdzie w programie prawdziwą miłość? Kamila musiała przejrzeć wiele litsów od kandydatów, zainteresowanych poznaniem jej. Co więcej, rolniczka otrzymała nawet list od kobiety. Mimo iż wybór nie był prosty, Kamila wybrała kilku mężczyzn, których poznamy w kolejnym odcinku.

Oglądaliście pierwszy odcinek nowej edycji Rolnik szuka żony?

źródło: Instagram Rolnik szuka żony

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry