“Rolnik szuka żony 8”: Adam jest w związku z Tereską? Uczestnik zabrał głos!

21 grudnia 2021
Przez: : MC

Mimo zakończenia 8. edycji programu Rolnik szuka żony, o uczestnikach wciąż jest głośno. Nieprzerwanie pojawiają się głosy związane z nowymi związkami. Czy Tereska rzeczywiście jest z Adamem?

Rolnik szuka żony 8

Za nami 8. sezon uwielbianego przez widzów programu Rolnik szuka żony. Widzowie nie kryją entuzjazmu i nawet po zakończonej edycji wciąż ochoczo śledzą losy uczestników. Przypomnijmy, że w reality show udział wzięli: Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof i Kamil.

Zobacz także: Skrót finału Rolnik szuka żony 8

Warto wspomnieć, że ubiegła edycja podobnie jak w przypadku poprzednich również złączyła serca wielu osób. Krzysztof poprosił Bogusię o rękę w trakcie trwania programu i nie zwlekali ze ślubem. Ponadto Kamil w finałowym odcinku zapytał Asię, czy zostanie jego żoną. Stanisław odnalazł miłość po wyłączeniu kamer, a swoim szczęściem dzieli się z internautami.

Relacja Teresy i Adama

Trudno nie wspomnieć również o kandydatach i kandydatkach głównych bohaterów. Przypomnijmy, że o serce Kamili starał się m.in. Adam, z kolei Teresa wysłała list do Stanisława. Nieprzerwanie od kilku tygodni w sieci pojawiają się doniesienia, że to właśnie Adam i Teresa są w związku.

“Okazuje się, że Adam i Teresa „dogadali się” jeszcze przed finałowym odcinkiem show. Są bardzo szczęśliwi i nie kryją się z tym związkiem przed innymi uczestnikami. Kilka dni temu pojawili się na zlocie uczestników rolnika oficjalnie jako para. Trzymali się za ręce, całowali i obejmowali! Wszyscy byli tym zachwyceni, tylko Kamila nie spodziewała się takiego obrotu sprawy” – poinformował swego czasu portal Pomponik.pl

Do rzekomego związku odniósł się Stanisław z Rolnika, który na swoim Instagramie napisał:

„Nie wiem za bardzo o u nich, ale życzę im dużo szczęścia :)” 

Zobacz także: Kiedy emisja specjalnego odcinka Rolnik szuka żony?

Nie da się ukryć, że zainteresowanie tematem stale rośnie. Ponadto wielu internautów postanowiło zapytać Adama, czy rzeczywiście tworzy związek z Teresą. Uczestnik programu odpowiedział, a jednocześnie wymigał się ze zdradzenia szczegółów.

Adam o związku z Teresą

Co o tym myślicie?

źródło: Instagram Adama / Rolnik szuka żony, pomponik.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej