„Rolnik szuka żony 8”: Finał sezonu. Łzy rozczarowania i oświadczyny przed kamerami!

5 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Za nami finałowy odcinek 8. edycji programu Rolnik szuka żony. Co wydarzyło się u uczestników reality-show. Czy pary poznane przez widzów nadal są razem? W ostatnim odcinku nie zabrakło wzruszeń oraz zaskakujących zwrotów akcji.

Na ten dzień czekało wielu fanów programu Rolnik szuka żony. Po kilku emocjonujących tygodniach, w końcu dowiedzieliśmy się, jak potoczyły się losy bohaterów najnowszej edycji programu, w którym łączy się wiele samotnych serc.

Asia i Kamil

Joasia i Kamil są kolejnym przykładem pary, która poznali się w programie Rolnik szuka żony i zapałała do siebie ogromnym uczuciem. Rolnik od razu przyznał, że po rewizycie jego partnerka zamieszkała u niego w domu.

W ostatnim odcinku programu poza Asią pojawiły się także Iza oraz Justyna, które opowiedziały o swoich odczuciach po programie. Joanna wyznała przed kamerami, że rzuciła pracę i przeprowadziła się do ukochanego. Kamil, który od początku twierdził, że Joasia jest kobietą jego życia i myśli, aby wziąć z nią ślub, w końcu oświadczył się ukochanej na wizji! Asia nie kryła zaskoczenia i z radością przyjęła pierścionek od Kamila.

Ela i Marek

Elżbieta do swojego domu zaprosiła Marka, Stanisława oraz Ryszarda. Po kilku wspólnie spędzonych dniach kobieta postanowiła dać szansę Markowi i to właśnie jego wybrała na swojego partnera. Widzowie Rolnik szuka żony przyglądać się mogli, jak kwitnie ich relacja, jednak jak się okazuje, ich związek to już przeszłość. W finałowym odcinku Rolnik szuka żony Ela przyznała, że otworzyła swoje serce i dom dla Marka, jednak mocno się zawiodła.

Marek pojawił się w ostatnim odcinku razem z pozostałymi kandydatami Eli. Rolniczka nie chciala szczegółowo opowiadać, dlaczego ich związek się rozpadł, jednak nie kryła swoich emocji. 56-latka w końcu przyznała, że po czasie kiedy Marek wprowadził się do jej domu, całkowicie się zmienił, co więcej, potrafił oczerniać jej wygląd.

Zobacz także: Córka Elżbiety opowiedziała oszukujących kulisach rozstania rolniczki i Marka.

Kamila

Kamila na swoje gospodarstwo, podobnie jak pozostali bohaterowie programu, zaprosiła trzech kandydatów. Rolniczka długo wahała się, jakiego wyboru powinna dokonać i ostatecznie zdecydowała się wybrać Adama. Po niedługim czasie przyznała jednak, że nic do niego nie czuje i po rozmowie z chłopkiem zdecydowali, że pozostaną znajomymi. W ostatnim odcinku Kamila i Adam próbowali wyjaśnić sobie, dlaczego ich relacja nie przerodziła się w coś głębszego. Mimo że ich związek pozostał na stopie koleżeńskiej, mężczyzna nie ukrywał, że z jego perspektywy cała relacja z Kamilą wyglądała nieco inaczej.

Stanisław

Stanisław jako jedyny z rolników nie wybrał żadnej z dziewczyn zaproszonych na swoje gospodarstwo. Mimo to w ostatnim odcinku pojawiły się trzy kandydatki rolnika. Dziewczyny oglądając materiał z programu nie kryły swojego zdziwienia postawą Staszka.

Czy mimo iż w programie Stanisław nie odnalazł miłości, jego serce jest już zajęte? Rolnik pojawił się oczywiście w finałowym odcinku i opowiedział, co dzieje się w jego życiu. Okazuje się, że Stanisław po programie poznał kobietę, z którą stworzył szczęśliwy związek.

Bogusława i Krzysztof

Kiedy Bogusia razem z pozostałymi kandydatkami Krzysztofa pojawiła się na gospodarstwie rolnika, praktycznie od początku zdobyła jego serce. Po kilku dniach Krzysztof oświadczył się ukochanej, a 27 listopada produkcja programu poinformowała, że para jest już po ślubie. W finałowym odcinku Rolnik szuka żony nie mogło zabraknąć oczywiście tej dwójki, która jest przykładem na to, że w popularnym reality-show można odnaleźć prawdziwą miłość.

źródło: Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz