„Rolnik szuka żony 8” : Elżbieta wystąpiła w innym programie!

30 listopada 2021
Przez: : W.M.

Bohaterka ósmej edycji Rolnik szuka żony dała się poznać widzom z zupełnie nowej strony. Elżbieta pojawiła się w innym programie telewizyjnym. Kiedy emisja odcinka z udziałem rolniczki?

Finał Rolnik szuka żony

Już w najbliższą niedzielę widzów Telewizji Publicznej czekać będzie finał programu Rolnik szuka żony. To właśnie wtedy oficjalnie dowiemy się, czy relacje, które narodziły się pomiędzy niektórymi uczestnikami nowej edycji reality-show, przetrwały.

Jak wiadomo, w ostatnim odcinku Rolnik szuka żony Kamila poinformowała, że jej związek z Adamem ostatecznie nie przetrwał. Inaczej było w przypadku Kamila i Joanny, którzy wyraźnie się do siebie zbliżyli i rozmawiali nawet o zaręczynach i ślubie.

Także relacje pomiędzy Bogusią i Krzysztofem oraz Elżbietą i Markiem zmierzały w dobrym kierunku.

Zobacz także: Bogusia i Krzysztof wzięli ślub.

Elżbieta, która do tej pory nie miała dużo szczęścia w miłości, poczuła się bardzo pewnie u boku swojego wybranka. Rolniczka i Marek rozmawiali o planach na wspólną przyszłość. Czy ich związek przetrwał? Tego widzowie dowiedzą się już w najbliższą niedzielę.

Elżbieta z Rolnik szuka żony w innym programie

Okazuje się, że Elżbieta po udziale w Rolnik szuka żony wystąpiła także w innym programie. Wspólnie z Kamilą i Kamilem pojawią się w specjalnym odcinku Jaka to melodia?, który trafi na ekrany już w grudniu.

Zdjęciem w towarzystwie Kamili z planu programu Jaka to melodia? Elżbieta pochwaliła się na swoim Instagramie. Przy okazji rolniczka zaprosiła na przedostatni odcinek programu Rolnik szuka żony ze swoim udziałem.

„Zapraszamy na przedostatni odcinek Rolnik szuka żony będzie się działo❤️Moja randka odbędzie się w moim przepięknym województwie świętokrzyskim zapraszamy” – napisała Ela

Odcinek Jaka to melodia?, w którym zobaczymy bohaterów obecnej edycji programu Rolnik szuka żony, wyemitowany zostanie już 12 grudnia oczywiście na antenie TVP1. Będziecie oglądać?

Uczestnicy Rolnik szuka żony w Jaka to melodia?
scena z: Elżbieta Czabotar, Kamila Boś, Kamil, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Uczestnicy Rolnik szuka żony w Jaka to melodia?
scena z: Elżbieta Czabotar, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

źródło: Instagram Elżbiety Czabator/Instagram Rolnik szuka żony/Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej