„Rolnik szuka żony”: Bogusia i Krzysztof są już po ślubie! Mamy zdjęcia!

27 listopada 2021
Przez: : M.J

Dla Krzysztofa, który zdecydował się na udział w programie Rolnik szuka żony ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Rolnik nie tylko znalazł miłość, ale również żonę! Jeszcze przed odcinkiem finałowym produkcja programu zdradziła, że uczestnicy reality-show, czyli Krzysztof i Bogusia są już po ślubie.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony to produkcja Telewizji Polskiej, która od lat cieszy się sporą oglądalnością. Widzowie z zaciekawieniem śledzą losy uczestników program i trzeba przyznać, że w każdej edycji nie brakowało emocji. W najnowszym sezonie na udział w programie zdecydował się Krzysztof, który na swoje gospodarstwo zaprosił trzy kobiety.

Zobacz także: Krzysztof jednego dnia pożegnał dwie kandydatki! Widzowie byli wściekli!

Choć uczestnik początkowo był zachwycony Swietłaną, to koniec końców jego serce mocniej zabiło do Bogusi, która swoją pracowitością urzekła rolnika. Krzysztof na tyle był zauroczony kobietą, że podczas jednego z odcinków postanowił się jej oświadczyć. Na temat ślubu pary z programu w sieci już od dawna pojawiały się informacje, jednak widzowie czekali na finał najnowszej edycji, aby je potwierdzić. Jak się okazuje, Krzysztof i Bogusia już teraz stanęli na ślubnym kobiercu, a wszystko zdradziła produkcja.

Zobacz także: Marek z Rolnik szuka żony brał udział w Kuchennych Rewolucjach

Rolnik szuka żony.
Bogusia i Krzysztof z programu Rolnik szuka żony.

Ślub Krzysztofa i Bogusi z programu Rolnik szuka żony

W mediach społecznościowych produkcji programu pojawiła się szczęśliwa informacja. Jak się okazuje, uczestnicy Rolnika już teraz powiedzieli sobie TAK!

“Zwykle staramy się Wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii.
Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić 😉 Dziś “TAK” powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof”.

Więcej szczegółów na temat ślubu Bogusi i Krzysztofa widzowie dowiedzą się podczas świątecznego odcinka Rolnik szuka żony.

Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie pogratulować Krzysztofowi i Bogusi!

Spodziewaliście się, że para z programu Telewizji Polskiej tak szybko stanie na ślubnym kobiercu?

Źródło: Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej