Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony 8”: Joasia i Kamil zaręczyli się w ostatnim odcinku. Wiemy, kiedy planują ślub!

Kiedy ślub Joasi i Kamila?

Z życia gwiazd

„Rolnik szuka żony 8”: Joasia i Kamil zaręczyli się w ostatnim odcinku. Wiemy, kiedy planują ślub!

W finałowym odcinku programu Rolnik szuka żony jeden z bohaterów reality-show oświadczył się swojej wybrance przed kamerami. Kiedy ślub Joanny i Kamila?

Asia i Kamil z Rolnik szuka żony

Za nami wyjątkowe zakończenie 8. edycji programu Rolnik szuka żony. W ostatnim odcinku sezonu w końcu dowiedzieliśmy się, jak potoczyły się losy uczestników reality-show, w którym łączy się wiele samotnych serc.

Jedną z par, która poznała się dzięki udziałowi w programie Rolnik szuka żony, byli między innymi Kamil i Joanna. Mimo iż rolnik był najmłodszym uczestnikiem, który szukał przed kamerami żony, szybko zaskarbił sobie sympatię swoich kandydatek, jak i widzów. Poza Joasią Kamil na swoje gospodarstwo zaprosił także Izę i Justynę, jednak od początku najlepiej dogadywał się właśnie ze swoją wybranką. Para spędzała ze sobą dużo czasu i zdążyła się dobrze poznać. Uczestnicy nie ukrywali, że zgłosili się do programu, żeby znaleźć prawdziwą miłość i tak się właśnie stało. Kamil i Asia nie chcieli zwlekać także ze wspólnym mieszkaniem.

W finałowym odcinku Kamil zdradził, że Joanna wprowadziła się do jego domu tuż po rewizycie rolnika u rodziny partnerki.

Kiedy Kamil i Joanną wezmą ślub?

W ostatnim odcinku Rolnik szuka żony Joanna przyznała, że z miłości do Kamila rzuciła pracę i zmieniła całe swoje dotychczasowe życie.

Jak wygląda zatem życie Joasi po przeprowadzce do Kamila? Narzeczona rolnika przyznała, że tak jak obiecywała, stara się pomagać partnerowi i wozi mu na pole obiady. Co więcej, w rozmowie z Obcas.pl Joanna dodała, że ma bardzo dobry kontakt z rodziną partnera i mieszkając z nimi czuje się, jakby była u siebie w domu.

„U Kamila mieszka mi się super. Dzięki temu, że mieszkamy razem, strasznie się do siebie zbliżamy. Świetnie dogaduję się z rodziną Kamila. Czuje się jak w domu po prostu.” – zdradziła Joasia  dla Obcas.pl

Zobacz także: Asia Wielgosz pokazała pierścionek zaręczynowy.

Kamil oświadczył się swojej ukochanej w finałowym odcinku Rolnik szuka żony. Chociaż wspólnie z Joanną wielokrotnie rozmawiali na temat wspólnej przyszłości i ślubu, partnerka rolnika nie spodziewała się, Kamil poprosi ją o rękę przed kamerami i tym samym przed milionami widzów, którzy śledzili ostatni odcinek programu.

„Nie spodziewałam się tego, że Kamil może mi się oświadczyć na odcinku finałowym” – dodała

Kamil i Joasia od razu po zaręczynach powiadomili swoich bliskich o radosnych nowinach. Czy para ma już wyznaczoną datę ślubu? W rozmowie z Obcas.pl Joasia zdradziła, że mimo iż nie wiedzą dokładnie, kiedy wezmą ślub, chcieliby pobrać się w czerwcu albo sierpniu.

„Daty ślubu jeszcze nie mamy, ale wiemy na pewno w jakich miesiącach byśmy chcieli mieć nasz ślub (czerwiec lub sierpień).” – wyznała narzeczona Kamila

Zakochanym życzymy spełniania marzeń i serdecznie gratulujemy.

Asia i Kamil z Rolnik szuka żony
Asia i Kamil w programie Rolnik szuka żony

źródło: Obcas.pl/Instagram Rolnik szuka żony/Instagram Joanny Wielgosz

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry