Połącz się z nami

Asia z „Rolnik szuka żony 8” pokazała pierścionek zaręczynowy od Kamila – robi wrażenie!

Kamil i Asia z Rolnik szuka żony

Rozrywka

Asia z „Rolnik szuka żony 8” pokazała pierścionek zaręczynowy od Kamila – robi wrażenie!

Finałowy odcinek 8. edycji programu Rolnik szuka żony był pełen emocji. Niewątpliwie widzów zaskoczyły zaręczyny Kamila i Asi na wizji. Świeżo upieczona narzeczona na prośbę widzów pokazała pierścionek zaręczynowy.

Joasia i Kamil

Rolnik szuka żony

Za nami 8. edycja kultowego Rolnika, która przyciągnęła przed szklane ekrany miliony widzów. Polacy z zapartym tchem śledzili losy uczestników, którzy gwarantowali niemałe emocje. Przypomnijmy, że w programie biorą udział samotni rolnicy, którzy pragną odnaleźć swoją drugą połówkę. Produkcja z każdym kolejnym sezonem udowadnia, że wszystkie zamiary są jak najbardziej spełniane, a widzowie poznają kolejnych zakochanych. Prowadzącą jest niezastąpiona Marta Manowska.

Zobacz także: Kamil z Rolnika miał kiedyś długie loki

W 8. edycji udział wzięli: Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof oraz Kamil. Niestety nie wszystkim uczestnikom udało się odnaleźć prawdziwą miłość. Do grona szczęśliwców niewątpliwie zaliczył się jednak Kamil, który w programie poznał Joannę, a także Krzysztof, który poślubił Bogusię. Co więcej, po emisji programu Stanisław również się zakochał i obecnie tworzy szczęśliwy związek.

Kamil oświadczył się Asi

Kamil występując w programie szybko zdobył sympatię widzów jak i kandydatek starających się o jego względy. Na łamach programu poznał 23-letnią Joannę, która świetnie odnalazła się na gospodarstwie i skradła jego serce Kamila.

Zobacz także: Skrót wielkiego finału

Podczas wielkiego finału 8. edycji Rolnik szuka żony miało miejsce podsumowanie wszystkich znajomości. Na wyemitowanych przebitkach można było usłyszeć zapewnienia Kamila związane z zaręczynami, a następnie ślubem. Jak widać, rolnik nie rzuca słów na wiatr, a co powiedział – zrobił! Podczas wielkiego finału Kamil oświadczył się Asi, która przyjęła pierścionek.

Ponadto na prośbę internautów, Joanna pokazała pierścionek zaręczynowy.

Pierścionek zaręczynowy Asi

Gratulujemy!

źródło: Instagram Rolnik szuka żony / Joanny Wielgosz

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry