“Rolnik Szuka Żony 8”: Kamila potwierdziła rozstanie z Adamem! Podała powód!

29 listopada 2021
Przez: : M.S.

W ostatnim odcinku widzowie dowiedzieli się, jak potoczyły się losy Kamili i Adama. Wielu nie dawało szans tej parze i najwyraźniej słusznie. Kamila potwierdziła rozstanie ze swoim partnerem. Królowa pieczarek zamieściła wpis na Instagramie, w którym skomentowała powód.

Kamila wybrała Adama w Rolnik szuka żony 8

Rolnik szuka żony to program, który z pewnością bije rekordy popularności. Randkowe reality- show od początku swojej emisji spotkał się z ogromną sympatią widzów. Nic więc dziwnego, że program doczekał się już 8. edycji.

Aktualnie jedną z uczestniczek Rolnik szuka żony jest Kamila, która od samego początku wzbudza wiele emocji. Piękna królowa pieczarek zrobiła ogromne wrażenie na widzach, szczególnie na męskiej części. Uczestniczka reality-show zdobyła rekordową ilość listów, jednak tylko szczęściarze mieli okazję poznać Kamilę osobiście.

Wśród wielu uczestników, królowa pieczarek zaprosiła na swoje gospodarstwo Adama i Tomasza. To co z tym drugim Kamila nawiązała bliższą relację i widzowie byli przekonani, że to jego wybierze piękna rolniczka. Ku zaskoczeniu fanów programu, Kamila zdecydowała, że to Adam zostanie jej wybrankiem.

Rozstanie Kamili i Adama

Relacja Kamili i Adama budziła wiele zastrzeżeń. Widzowie nie dawali większych szans na przetrwanie tej relacji i jak się okazało, mieli rację. Podczas ostatniego odcinka królowa pieczarek poinformowała, że jej związek z Adamem nie przetrwał i aktualnie są przyjaciółmi.

Zobacz także: Nieporozumienie w związku Kamili i Adama

Na Instagramie Kamili pojawił się również wpis, w którym rolniczka potwierdziła rozstanie z Adamem i podała powód niepowodzenia.

“Stało się, nasze relacje z Adamem pozostały do tej pory koleżeńskie🤗 Od wyboru minęło kilka miesięcy i po programie utwierdziłam się, iż to była dobra decyzja. Adam to przede wszystkim bardzo dobry i pozytywny człowiek, inteligentny, odnajdujący się w każdej sytuacji, pomagający i wspierający. Niestety od początku z mojej strony zabrakło chemii i tych iskierek. Pamiętajcie proszę, że widzicie w programie tylko urywki rozmów. Czas pokazał, że mam odwagę kierować się sercem, a nie budować coś racjonalnie.”– czytam na Instagramie Kamili.

Rozstanie Kamilii i Adama
Kamila i Adam Rolnik szuka żony 8

Źródło: tvp2, Instagram Kamili Bos, Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz