Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony 8”: Kolejna edycja zbliża się wielkimi krokami. Znamy datę premiery

Prowadząca Rolnik szuka żony

Rozrywka

„Rolnik szuka żony 8”: Kolejna edycja zbliża się wielkimi krokami. Znamy datę premiery

Rolnik szuka żony to program, który pokochało wielu widzów. Reality-show, w którym rolnicy szukają swoich drugich połówek cieszy się ogromną popularnością. Już niedługo zobaczymy kolejny sezon uwielbianego formatu w polskiej telewizji. Kiedy premiera? Przekonajcie się!

Reality-show Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony to polski dokumentalny program rozrywkowy emitowany w telewizji od 21 maja 2014 roku na kanale Telewizji Polskiej. Od tego czasu doczekaliśmy się już 7 serii, w której rolnicy próbowali zdobyć swoją drugą połówkę.

Charakterystyka programu jest bardzo prosta – grupa rolników otrzymuje listy od kandydatek, które zainteresowane są ich osobą. Następnie Ci Panowie, którzy otrzymają najwięcej listów wybierają kilka kobiet, z którymi chcą umówić się na spotkanie. Po selekcji wybrane Panie otrzymują zaproszenie do ich gospodarstwa, gdzie u swojego boku lepiej poznają uroki wsi i życia na gospodarstwie. W trakcie trwania programu rolnicy i ich kandydatki na potencjalne żony lepiej się poznają i próbują nawiązać bliższe relacje, które mają nadzieję przetrwać po zakończonej emisji reality-show.

Choć nie wszyscy rolnicy znaleźli w programie miłość jest również grono, które nie żałuje decyzji wystąpienia w tej produkcji. Wielu uczestników założyło rodziny i wiedzie udane życie.

Zobacz także: Które pary przetrwały po programie?

Nowa edycja

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji popularnego reality-show Rolnik szuka żony. W kwietniu podczas emisji specjalnego odcinka poznaliśmy kandydatów, którzy zgłosili się do kolejnej odsłony. Wśród nich znajdują się dwie kobiety: Elżbieta i Kamila oraz Maciej, Emil, Łukasz, Stanisław i Kamil. Ostateczne grono poznamy po ilości otrzymanych listów, które zweryfikują, którzy rolnicy wystąpią w najnowszym sezonie.

Jak się okazuje, wielkimi krokami zbliżamy się w końcu do premiery nowego, ósmego już sezonu. Emisja odbywać się będzie standardowo w każdą niedzielę o 21:15, a prowadzącą będzie Marta Manowska. Premiera pierwszego odcinka już 19 września, czyli za blisko miesiąc.

Prowadząca program Rolnik szuka żony
Marta Manowska prowadząca Rolnik szuka żony

Będziecie oglądać?

Źródło: Instagram Rolnik szuka żony

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry