“Rolnik szuka żony”: Które pary są razem po programie? Jest ich całkiem sporo!

25 lipca 2021
Przez: : M.J

Rolnik szuka żony jest jedną z tych produkcji Telewizji Polskiej, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Osoby zgłaszające się do programu marzą o znalezieniu miłości i jak się okazuje, niejednokrotnie widzowie byli świadkami rozwijającego się uczucia pomiędzy uczestnikami. Zobaczcie, dla których par udział w programie okazał się strzałem w dziesiątkę!

Program o rolnikach i rolniczkach

Już niebawem na naszych ekranach zagości ósma edycja programu Rolnik szuka żony. Przez siedem sezonów poznaliśmy wiele osób, które zgłosiły się do programu z chęcią znalezienia swojej drugiej połówki. Choć nie wszyscy mogą uznać udział w produkcji Telewizji Polskiej za udaną, to jak się okazuje jest wiele par, które po dziś dzień kontynuują swoją relację. Niektórzy z nich założyli rodziny i stanęli na ślubnym kobiercu.

Zobacz także: Poznajcie uczestników ósmej edycji programu!

Zobaczcie, które pary po siedmiu edycjach programu nadal są razem i mogą uznać udział w w Rolniku za strzał w dziesiątkę!

Które pary są nadal razem?

Robert i Agnieszka z Rolnik szuka żony 2
Zostali pierwszą parą, która po programie stanęła na ślubnym kobiercu. Ślub wzięli 2 kwietnia 2016 roku, a rok później urodził się ich synek Tomek.

Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony 2
Ania i Grzegorz w programie niemal od razu wpadli sobie w oko. W kwietniu 2017 roku powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Wychowują wspólnie synka Jasia oraz córeczkę Liwię.

Dawid i Kasia z Rolnik szuka żony 3
Tę dwójkę połączył zbieg okoliczności. Kasia w programie walczyła o względy Szymona natomiast Dawid o serce Moniki. Po nagraniach do programu zaproponował Kasi podwiezienie i tak się zaczęło. Ślub wzięli w 2017 roku, a rok później zostali rodzicami córeczki.

Dawid i Kasia z córką.
Dawid i Kasia stworzyli szczęśliwą rodzinę.

Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony 4
Jedna z najpopularniejszych par w programie pobrała się w 2018 roku. Doczekali się również dwóch pociech-syna i córki.

Kasia i Piotra z Rolnik szuka żony 4
W czwartej edycji programu poznaliśmy również Kasię i Piotra. Para pobrała się 2 sierpnia 2019 roku i doczekali się wspólnego potomka.

Marta i Paweł z Rolnik szuka żony 7
Marta i Paweł nadal kontynuują swoją relację. Po programie wystąpili w programie Dance, Dance, Dance, a niedługo później ogłosili, że chcą razem zamieszkać. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek ich wspólnej przygody.

Magdalena i Jakub z Rolnik szuka żony 7
Magda początkowo nie wybrała Jakuba, jako kandydata do swojego serca. Kiedy odrzuciła trzech kandydatów postanowiła jeszcze raz przyjerzeć się listom. Jeden z nich należał właśnie do Jakuba. Para niedawno doczekała się syna Marcelka.

Będziecie oglądać ósmą edycję?

Źródło: Instagram uczestników Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej