„Rolnik szuka żony 8”: Stanisław znalazł dziewczynę po programie? Słowa rolnika nie zostawiają wątpliwości

25 listopada 2021
Przez: : W.M.

Stanisław jako jedyny z uczestników 8. edycji Rolnik szuka żony spośród zaproszonych na gospodarstwo kandydatek, nie wybrał żadnej z dziewczyn. Czy po programie jego serce jest zajęte i rolnik odnalazł swoją drugą połówkę?

Rolnik szuka żony 8

8. edycja programu Rolnik szuka żony powoli dobiega końca. Niedawno widzowie poznali ostateczne wybory rolników i rolniczek, którzy szukali w programie prawdziwej miłości.

Jednym z bohaterów popularnego reality-show Telewizji Publicznej był między innymi Stanisław. Rolnik uważany był przez widzów jako jeden z najbardziej tajemniczych uczestników programu. Faktycznie mężczyzna do samego końca nie mógł zdecydować, z którą z dziewczyn chciałby kontynuować relację. Mimo iż produkcja długo trzymała fanów programu w niepewności, w ubiegłą niedzielę okazało się, że ostatecznie Stanisław nie wybrał żadnej ze swoich kandydatek.

Stanisław po programie

Stanisław był jedynym rolnikiem z nowej edycji programu Rolnik szuka żony, który zdecydował się nie wybierać żadnej z zaproszonych na swoje gospodarstwo kandydatek. Mimo iż rolnik nie chciał bliżej poznać Teresy, Roksany ani Aleksandry, miał nadzieję, że będą utrzymywać relacje koleżeńskie po programie.

Zobacz także: Teresa ma żal do Stanisława?

Stanisław nie odnalazł w programie prawdziwej miłości, ale czy zmieniło się to po udziale w reality-show? Mężczyzna w rozmowie z telemagazyn.pl jasno dał do zrozumienia, że wciąż szuka swojej drugiej połówki. Przy okazji uczestnik Rolnik szuka żony podkreślił, jakich cech doszukuje w swojej przyszłej partnerce.

„Powinna być to przede wszystkim osoba, która wie, co chce robić w życiu, mająca plan na swoją przyszłość i ustalone priorytety w życiu. Poniekąd są to cechy, które charakteryzują też i mnie. Jestem na takim etapie w życiu, w którym potrzebuję stabilizacji i też oczekuję tego samego od drugiej osoby. (…) Może dziwnie to zabrzmi, gdy powiem, że już swoje lata mam. Stary jeszcze nie jestem, ale czuję, że jestem gotowy na stworzenie stabilnego związku” – powiedział w wywiadzie

Myślicie, że wkrótce Stanisław pozna tę jedyną?

Stanisław Rolnik szuka żony
scena z: Stanisław Pytlarz, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

źródło: Instagrama Rolnik szuka żony/telemagazyn.pl/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej