“Rolnik szuka żony 9”: Adrianna jest w ciąży?! Jest odpowiedź partnerki Michała!

29 listopada 2022
Przez: : M.S.

W ostatnia niedzielę odbył się finał programu randkowego Rolnik szuka żony 9. Jedną z par, które poznały się w programie są Michał i Adrianna. Internauci zapytali wprost uczestniczki reality-show, czy jest w ciąży. Jej odpowiedź bardzo zaskakuje!

Adrianna i Michał z Rolnik szuka żony

Adrianna była jedną z uczestniczek programu Rolnik szuka żony, która zdecydowała się wysłać list do Michała. Rolnik spośród wielu nadesłanych korespondencji wybrał także list od Adrianny. Co więcej wybierając list Ady, Michał zapewnił, że tą kobietę zaprosi na gospodarstwo, co oczywiście uczynił.

Wraz z 20-latką do posiadłości rolnika przyjechały także Marta i Sylwia. Jako pierwsza gospodarstwo Michała opuściła Sylwia. Następnie z rolnikiem pożegnała się Marta.

Michał wówczas tłumaczył swoją decyzję tym, że poczuł coś do Ady. Jak się okazało z wzajemnością, gdyż 20-latka opuszczając gospodarstwo zapewniała o swoim uczuciu do rolnika.

ZOBACZ TAKŻE: Zaręczyny Ady i Michała z Rolnik szuka żony 9

W finałowym odcinku programu Rolnik szuka żony, widzowie dowiedzieli się, że dzień przed spotkaniem w studio, para zaręczyła się. Podczas finału randkowego reality-show Adrianna i Michał zapewniali o swoim głębokim uczuciu i podkreślali, jak bardzo są ze sobą szczęśliwi.

Adrianna z Rolnik szuka żony jest w ciąży?

Po emisji ostatniego odcinka 9. edycji Rolnik szuka żony, Michał i Adrianna potwierdzili, że nadal są razem. Narzeczeni opublikowali wspólne zdjęcia, a internauci dopatrzyli się u 20-latki zaokrąglonego brzuszka. W związku z tym na InstaStories Ady padło pytanie o jednej z internautek, co sądzi i plotkach na temat swojej ciąży:

“Co sądzisz o plotkach, że jesteś w ciąży? Czy to prawda?” zapytała internautka

Ada odpowiedziała z humorystyczny sposób:

“Ciążą spożywcza” – odpisała Ada.

Źródło: Instagram Adrianny z Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej