„Rolnik szuka żony 9”: Historyczny finał programu. Jedna z par już się zaręczyła

27 listopada 2022
Przez: : W.M.

Za nami wielki finał Rolnik szuka żony. Wiadomo, czy pary, które poznały w programie, są nadal razem. Jak potoczyły się losy rolniczki i rolników szukających miłości przed kamerami? W finałowym odcinku nie zabrakło zaskoczeń oraz łez.

Klaudia, Mateusz, Tomasz R, Michał oraz Tomasz K. po kilku tygodniach ponownie spotkali się z Martą Manowską, aby opowiedzieć, jak potoczyły się ich losy po programie.

Jako pierwszy rozmowę ze wszystkimi swoimi kandydatkami przeprowadził Tomasz. Martyna, Kasia i Zuza przyjechały, aby spotkać się z rolnikiem. Tomek miał okazję wyjaśnić z Zuzą to, co pomiędzy nimi zaszło. Dziewczyną nie miała sobie nic do zarzucenia i przyznała, że żałuje, iż nie okazywała bardziej swoich uczuć. Kasia i Tomek potwierdzili, że nadal są parą, a ich uczucie kwitnie. Zuzia była zaskoczona, gdyż nie wiedziała, że Kasia i rolnik zaczęli się ze sobą spotykać.

Kolejny w studio pojawił się Tomasz R.. Kasia i Klaudia miło wspominały przygodę z reality-show. Justyna i rolnik potwierdzili, że nadal są razem i chcą wspólnie spędzić Święta Bożego Narodzenia, ale para przyznała, że jeszcze nie zdecydowali się wspólnie zamieszkać.

Swój związek potwierdzili także Klaudia i Walentyn. Konrad po raz kolejny przyznał, że to iż był młodszy od rolniczki, mogło stanowić dla nich dużą przeszkodę. Klaudia i Walentyn oznajmili, że chcą zamieszkać wspólnie już po nowym roku.

Mateusz miał okazję spotkać się z Zuzą, Martyną oraz Karoliną. Rolnik po raz kolejny przyznał, że był zawiedziony tym, że dziewczyny obgadywały jego oraz jego gospodarstwo, ale one same nie do końca zgadzały się z tym, co usłyszały. Mateusz uznał, że nie ma sensu wracać do przeszłości i potwierdził, że utrzymuje kontakt z inną dziewczyną, która napisała do niego list.

Michał i Ada pochwalili się, że wciąż są razem. Dziewczyna wprowadziła się do rolnika i zakochani przyznali, że dzień przed nagraniami do finałowego odcinka rolnik oświadczył się swojej wybrance.

Co ciekawe, jest to jedyna edycja Rolnik szuka żony, w której miłość odnalazło aż 4 bohaterów. Czekacie na kolejny sezon?

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej