„Rolnik szuka żony 9”: Justyna i Tomasz komentują swoje rozstanie. Co dalej z ich związkiem?

1 marca 2023
Przez: : W.M.

Od niedawna internauci zaczęli spekulować, że Justyna i Tomasz, którzy poznali się w 9 edycji Rolnik szuka żony, już się rozstali. Para usunęła z profilu wspólne zdjęcia, co w opinii fanów miało oznaczać, że ich miłość dobiegła końca. Justyna i Tomasz przerwali milczenie i odnieśli się do plotek krążących na ich temat.

Zakończona jakiś czas temu 9 edycja Rolnik szuka żony z pewnością przejdzie do historii polskich edycji. Aż czworo głównych bohaterów reality-show odnalazło przed kamerami swoje drugie połówki. W finałowym odcinku okazało się, że przetrwały związki Justyny i Tomasza, Klaudii i Walentyna, Kasi i Tomka oraz Ady i Michała. Co więcej, aż dwie pary zdążyły się już zaręczyć.

Niedawno okazało się jednak, że nad związkiem Kasi i Tomka pojawiły się czarne chmury. Byli partnerzy po czasie potwierdzili, że faktycznie nie są już razem.

Zobacz także: Kasia i Tomasz z Rolnik szuka żony już się rozstali.

Justyna i Tomasz komentują rozstanie

Po tym, jak z wspólnego profilu Justyny i Tomasza zniknęły ich wspólne zdjęcia, fani zaczęli podejrzewać, że kolejna para z 9 edycji reality-show już się rozstała. Przed pewien czas uczestnicy Rolnik szuka żony nie komentowali doniesień, które pojawiły się w mediach. W końcu Justyna i Tomasz zdecydowali się przerwać milczenie i opublikowali nowy post z grafiką przedstawiającą czerwone serce.

Para już na wstępnie zaznaczyła, że ich relacja nadal układa się dobrze, jednak chcą nieco odpocząć od szumu medialnego i nacieszyć się swoją obecnością. Justyna i Tomasz poprosili swoich fanów o cierpliwość i obiecali, że niedługo ponowne wrócą na Instagram.

“Nasi kochani Fani, u nas wszystko dobrze. Na chwilę obecną chcemy wyłączyć się z życia medialnego i cieszyć się swoim szczęściem. Do programu nie przyszliśmy po sławę, tylko po miłość i się udało. Dziękujemy, że jesteście z nami, niedługo się odezwiemy” – napisali na profilu

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @9justyna0_tomasz

Obserwatorzy bardzo ucieszyli na wiadomość, że w związku Justyny i Tomasza układa się dobrze i życzyli zakochanym dużo miłości i szczęścia.

„Na taką wiadomość czekałam ❤️ dużo miłości i dużo spokoju”

„Życie codzienne razem, to nie wstawianie zdjęć na Instagram … Dużo szczęścia”

„Bardzo dobra decyzja, cieszcie się sobą:)” – komentowali

Odetchnęliście z ulgą na wieść, że Justyna i Tomasz jednak nadal są razem?

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej