„Rolnik szuka żony 9”: Kolejna para potwierdza rozstanie!

11 maja 2023
Przez: : W.M.

Zakończona niedawno edycja Rolnik szuka żony była szczęśliwa dla wielu uczestników. Okazało się, że los połączył w parę także Konrada, który zabiegł o względy rolniczki Klaudii, oraz zaproszoną na gospodarstwo Mateusza, Zuzannę. Jak się okazuje, ich relacja to już przeszłość. Kolejna para z Rolnik szuka żony już się rozstała.

9. edycja programu Rolnik szuka żony na pewno zostanie zapamiętana przez widzów, którzy co niedzielę śledzili odcinki reality-show TVP. W finale okazało się, że czterech z pięciu bohaterów programu odnalazło prawdziwą miłość. Klaudia zdecydowała się kontynuować swoją relację z Walentynem, Tomasz z Justyną, młodszy Tomasz z Kasią, a także Michał z Adą. Co więcej, Ada i Michał pochwalili się zaręczynami i ogłosili, że planują ślub.

Niedawno okazało się, że jedna z par, która w finałowym odcinku chwaliła się swoim szczęściem, już się rozstała, a mowa o Kasi i Tomku. Uczestnicy Rolnik szuka żony potwierdzili, że nie są już razem, jednak nie zdradzili, co było powodem rozpadu ich związku.

Zobacz także: ”Rolnik szuka żony”: To koniec związku Kasi i Tomka!

Kolejna para z „Rolnik szuka żony” rozstała się

Po zakończeniu emisji odcinków 9 edycji Rolnik szuka żony, kiedy to produkcja chwaliła się, że aż cztery pary odnalazły przed kamerami miłość, radosną nowinę obwieścili także inni uczestnicy – Konrad, który napisał list do Klaudii, oraz Zuzanna – kandydatka Mateusza. Po zakończeniu udziału w show los sprawił, że także i oni odnaleźli u swojego boku szczęście.

„Halo, halo, jeszcze my. 5 par, a nie 4 w tej edycji rolnika” – napisali na Instagramie

Od pewnego czasu zarówno z profilu Konrada, jak i Zuzanny zniknęły ich wspólne zdjęcia, a fani momentalnie zaczęli podejrzewać, że nad ich związkiem pojawiły się czarne chmury i jak się okazuje, nie pomylili się.

Konrad z Rolnik szuka żony podczas jednego z Q&A potwierdził, że jego związek z Zuzanną nie przetrwał.

„Bardzo dużo jest takich pytań. Więc odpowiem raz. Nie jestem z Zuzą. Nie mam dziewczyny” – przyznał Konrad

Żałujecie, że związek Zuzy i Konrada z Rolnik szuka żony się rozpadł?

Para z Rolnik szuka żony rozstała się
fot. AKPA

źródło: Instagram/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej