„Rolnik szuka żony 9”: Konrad jest w związku z inną uczestniczką programu! To już piąta para tej edycji!

28 listopada 2022
Przez: : M.J

Finał dziewiątej edycji programu Rolnik szuka żony już za nami. Po raz pierwszy w historii programu powstały aż cztery związki, jednak okazuje się, że to nie koniec dobrych wieści. Jak się okazuje, Konrad, który został odrzucony przez Klaudię na rzecz Valentyna, także znalazł miłość dzięki produkcji Telewizji Polskiej.

Tegoroczny finał programu Rolnik szuka żony zdecydowanie można zaliczyć do udanych. Widzowie po raz ostatni w tej edycji mogli zobaczyć wszystkich jej bohaterów i poznać ich losy.

ZOBACZ TAKŻE: „Rolnik szuka żony 9”: Historyczny finał programu. Jedna z par już się zaręczyła

Jednym z uczestników 9.edycji był również Konrad Krzywicki, który zdecydował się napisać list do rolniczki Klaudii. Choć widzowie szybko zauważyli, że bohaterka programu niemal od razu poczuła coś więcej do Valentyna, to nie brakowało komentarzy, w których widzowie podkreślali, że rolniczka pasowałaby do 22-letniego Konrada. Chłopak zdecydowanie ujął fanów programu Rolnik szuka żony swoją pracowitością i nie owijaniem w bawełnę. Niemniej jednak Klaudia obawiała się różnicy wieku i tym samym odrzuciła zaloty chłopaka.

Jednak widzowie nie mieli wątpliwości, że Konrad nie na długo pozostanie singlem i tak też się stało. Podczas finałowego odcinka mężczyzna wyznał, że po programie spotyka się z pozytywnym odbiorem widzów.

“Z pewnością, bo dużo osób się takich odezwało z pozytywnym odbiorem. Jest grono większe starszych kobiet”

Następnie na InstaStories wyznał, że jego serce jest zajęte.

Dziewczyna Konrada z Rolnik szuka żony

Jak się okazuje, 22-latek nie jest już singlem. Ujawnił to na swoim profilu w mediach społecznościowych i jak podkreślił, w programie powstały nie cztery pary, ale pięć.

“Halo, halo, jeszcze my. 5 par, a nie 4 w tej edycji “Rolnika“- czytamy na Instagramie 22-latka.

Serce chłopaka skradła 22-letnia Zuza, która w 9. edycji programu starała się o względy rolnika Mateusza. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Konradowi i Zuzi szczęścia.

Konrad jest w związku z inną uczestniczką programu / fot. Instagram

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej