„Rolnik szuka żony 9”: Michał jest już po ślubie? Szokujące doniesienia sąsiadów…

3 listopada 2022
Przez: : W.M.

Michał jest najmłodszym uczestnikiem nowej edycji Rolnik szuka żony. Według nieoficjalnych informacji, rolnik z którym odcinki reality-show wciąż emitowane są jeszcze w telewizji, miał już wziąć ślub z jedną ze swoich kandydatek.

Nowa edycja Rolnik szuka żony od samego początku dostarcza widzom sporych emocji. Bohaterami 9. sezonu są Klaudia, Michał, Tomasz R., Mateusz Tomasz K., którzy zdecydowali się szukać drugiej połówki przed kamerami.

Najmłodszym rolnikiem 9. edycji, który szuka miłości, jest Michał. 24-letni mężczyzna na co dzień wspólnie z rodzicami prowadzi gospodarstwo na Podlasiu, gdzie zajmuje się hodowlą koni oraz krów mlecznych.

Michał był bardzo zaangażowany w czytanie listów od potencjalnych kandydatek i miał spory dylemat, które zaprosić na swoje gospodarstwo. Ostatecznie rolnik wybrał Sylwię, Adriannę oraz Martę. Michał z Rolnik szuka żony od początku nie miał faworytki i starał się poznać jak najlepiej wszystkie zaproszone na gospodarstwo dziewczyny, ale nie ukrywał, że Marta mu bardzo imponuje.

„Marta ma bardzo dużo plusów. Na jednym z pierwszych spotkań powiedziała, że jej bliscy twierdzą, że nadawałaby się na żonę… Chyba nie kłamią” – mówił w jednym z odcinków reality-show

Michał z Rolnik szuka żony wziął już ślub?

O tym, którą ze swoich kandydatek wybierze Michał, widzowie dowiedzą się dopiero za kilka odcinków Rolnik szuka żony, ale w sieci już pojawiły się informacje, która mogą wiele zdradzić.

Zobacz także: Wiadomo, kogo wybrała Klaudia z Rolnik szuka żony?

Podobno Michał miał już wziąć nawet ślub, a jego wybranką została Marta.

„A Michał wziął ślub z Martą, jedna pani sąsiadka napisała. […] Ślub był podobno w październiku” – czytamy komentarz internauty na oficjalnym profilu

Informacje te nie są oczywiście oficjalne, dlatego poznaje nam poczekać i zobaczyć, jak potoczą się losy Michała w programie Rolnik szuka żony.

Myślicie, że Michał faktycznie wybierze Martę?

źródło: Facebook/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej