„Rolnik szuka żony 9: Wiadomo już, kogo wybrała Klaudia? Przyłapano ich na wyjeździe

2 listopada 2022
Przez: : W.M.

Klaudia jest jedyną rolniczka w nowym sezonie Rolnik szuka żony, która przed kamerami szuka miłości. 26-latka może wybrać sposób trzech kandydatów, których zaprosiła na swoje gospodarstwo. Chociaż widzowie o tym, kogo wybrała, dowiedzą się dopiero za kilka odcinków, w sieci pojawiły się informacje, z których może wynikać, jak potoczyły się jej losy.

Nowy sezon Rolnik szuka żony rozkręca się z odcinka na odcinek. Bohaterami 9. edycji są Klaudia, Mateusz, Tomasz R., Michał i Tomasz K. Rolniczka i rolnicy niedawno zaprosili na swoje gospodarstwa po trzy osoby, aby spędzać z nimi czas i bliżej je poznać. Po kilka dniach będą musieli podjąć decyzje, czy chcą z któraś z zaproszonych na swoje gospodarstwa osób kontynuować znajomość, czy jednak nie.

W programie Rolnik szuka żony narodziło się wiele związków, które do dziś są razem, a uczestnicy założyli już nawet rodziny. Czy w nowym sezonie widzowie również będą świadkami, jak powstają trwałe relacje? Przekonamy się już niebawem.

Kogo wybrała Klaudia z Rolnika szuka żony?

Klaudia jest jedyną rolniczka w nowym sezonie Rolnik szuka żony. 26-latka marzy o wielkiej miłości i założeniu rodziny. Zgłosiła się do programu, aby odnaleźć osobę, którą pokocha ze wzajemnością i która będzie w stanie z miłości przeprowadzić się wieś.

Ostatecznie Klaudia na swoje gospodarstwo zaprosiła Kamila, Walentyna i Konrada. W ostatnim odcinku Rolnik szuka żony rolniczka zdecydowała się na szczerą rozmowie z Kamilem i podziękowała mu za udział w programie.

Zobacz także: „Rolnik szuka żony 9”: Kiedy finał sezonu?

Pozostali panowie nie zamierzają jednak odpuścić i dają wyraźne sygnały Klaudii, że są nią zainteresowani. Kogo wybierze rolniczka i czy faktycznie zdecyduje się na wybór Konrada lub Walentyna? Dowiemy się już z kolejnych odcinków Rolnik szuka żony, ale na oficjalnym profilu programu pojawił się komentarz, który mógł zdradzić, co zrobiła rolniczka.

„Widziałam Klaudię z Walentynem w Jastarni” – napisała jedna z internautek

Wspólny wyjazd rolniczki z kandydatem może oznaczać, ze Klaudia zdecydowała się kontynuować znajomość z Walentynem.

Myliście, że faktycznie Klaudia i Walentyn są razem po programie?

źródło: Instagram/Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej