„Rolnik szuka żony 9”: To już koniec związku Klaudii i Walentyna?

7 lutego 2023
Przez: : W.M.

Klaudia i Walentyn poznali się dzięki udziału w programie Rolnik szuka żony. Jedyna rolniczka biorąca udział w ostatniej edycji reality-show była przekonana, że z Walentynem będzie w stanie zbudować szczery i oparty na uczuciu związek. Od pewnego czasu internauci podejrzewają, że para przeżywa poważny kryzys. Jak jest naprawdę? Relacja, którą pokazał na swoim profilu Walentyn, powinna rozwiać wszelkie wątpliwości.

Program Rolnik szuka żony jest jednym z najchętniej oglądanych formatów Telewizji Publicznej. Reality-show doczekało się już 9 edycji i każda z nich cieszyła się zainteresowaniem ze strony widzów.

Kilka miesięcy tego zakończyła się emisja najnowszej 9 edycji Rolnik szuka żony. W programie ponownie poznaliśmy pięciu rolników, którzy dotychczas nie mieli szczęścia w miłości, dlatego zdecydowali się na udział w programie.

Klaudia, Mateusz, Tomasz k., Michał oraz Tomasz R. zaprosili na swoje gospodarstwa po trzy osoby wybrane z nadesłanych do nich listów. Jak się okazało, ostatecznie aż czworo z nich odnalazło w programie swoje drugie połówki.

Klaudia i Walentyn z Rolnik szuka żony rozstali się?

Zakończona niedawno 9 edycja Rolnik szuka żony z pewnością należała do najbardziej wyjątkowych, gdyż pierwszy raz w programie odnalazło miłość aż 4 głównych bohaterów.

Klaudia i Walentyn byli jedną z par, która w finałowym odcinku Rolnik szuka żony potwierdziła, że chce być nadal razem.

W ostatnim czasie zarówno na profilu rolniczki jak i jej wybranka próżno szukacz ich nowych wspólnych zdjęć. Internauci zaczęli podejrzewać, że Klaudia i Walentyn już się rozstali. Dotychczas uczestnicy reality-show niespecjalnie wyprowadzali ich z błędu, jednak ostatnia relacja, która znalazła się na profilu Walentyna, może wyraźnie sugerować, że Klaudia wciąż obecna jest w jego życiu.

Walentyn pochwalił się prezentem, który dostał od chrześnicy. Czujni internauci od razu wyłapali, że obok bransoletki z jej imieniem, widnieje także kolorowa biżuteria z napisem „Klaudia”.

Klaudia i Walentyn są razem?/ fot. Instagram
Valentyn, Klaudia, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej