Walentyn z Rolnik szuka żony: [wiek, Rolnik szuka żony, Instagram]

23 listopada 2022
Przez: : W.M.

Walentyn jest jednym z trzech kandydatów, którzy zaproszeni zostali przez Klaudię na jej gospodarstwo. Co wiadomo o uczestniku Rolnik szuka żony? Ile ma lat, gdzie mieszka i czym się zajmuje?

Walentyn z Rolnik szuka żony: wiek

Walentyn jest uczestnikiem 9. edycji Rolnik szuka żony. Mężczyzna ma 28 lat i urodził się na Ukrainie, ale większość swojego życia spędził w Polsce. Walentyn ukończył politechnikę w Szczecinie, ale uczył się także na Węgrzech. W swoim życiu pracował w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz we Francji, a aktualnie pracuje jako inżynier budownictwa na jeden z fabryk pod Wrocławiem

Walentyn: Rolnik szuka żony

Walentyn zauroczył się Klaudią, gdy zobaczył jej wizytówkę. Nie zniechęcił się wizją pracy na roli i jak przyznał, jeśli potrafi postawić 4-gwiazdkowy hotel, to i podoła z pracą na gospodarstwie.

Walentyn był jednym z trzech zaproszonych przez Klaudię na swoje gospodarstwo kandydatów. 28-latek od początku był faworytem rolniczki, dlatego to właśnie jego wybrała spośród wszystkich uczestników. Czy związek Klaudii i Walentyna przetrwał, widzowie dowiedzą się w finałowym odcinku Rolnik szuka żony, który wyemitowany zostanie w niedzielę 27 grudnia.

Zobacz także: Kiedy finał „Rolnik szuka żony 9”? Znaczące zmiany w emisji ostatniego odcinka

W ostatnim odcinku reality-show dowiemy się także, jak potoczyły się losy pozostałych uczestników Rolnik szuka żony – Tomasza R., Mateusza, Tomasza K. oraz Michała.

Walentyn z Rolnik szuka żony: Instagram

Walentyn z Rolnik szuka żony 9 podobnie jak większość uczestników reality-show aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram 28-latka internauci znaleźć mogą pod nazwą @krukhinets. Aktualnie profil Walentyna obserwuje nieco ponad 9 tys. internautów.

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej