„Rolnik szuka żony 9”: Tomasz spotka się z ciężarną kandydatką i zaprosi ją do siebie?

28 września 2022
Przez: : W.M.

W kolejnym odcinku programu Rolnik szuka żony rolniczka i rolnicy po raz pierwszy spotkają się z osobami, których listy zrobiły na nich największe wrażenie. Czy Tomasz, który zachwycił się młodszą o niemal 20 lat ciężarną uczestniczką, spotka się z nią i ostatecznie zaprosi na swoje gospodarstwo?

Drugi odcinek Rolnik szuka żony

Po tygodniu przerwy program Rolnik szuka żony powraca na ekrany. W drugim odcinku reality-show widzowie w końcu zobaczą wybranych kandydatów i kandydatki bohaterów nowej edycji. W tym sezonie najwięcej listów otrzymał Tomasz K., do którego napisało aż 129 pań. Niedużo mniej propozycji otrzymała jedyna rolniczka w tej edycji Klaudia.

W najnowszym odcinku Rolnik szuka żony Klaudia, Michał, Tomasz R., Mateusz oraz Tomasz K., będę mieli okazję spotkać się i porozmawiać ze swoimi kandydatami. Każdy z rolników będzie musiał wybrać tylko trzy osoby, które ostatecznie zaprosi na swoje gospodarstwo.

Tomasz zaprosi na gospodarstwo ciężarną kandydatkę?

Jednym z uczestników nowej edycji Rolnik szuka żony jest Tomasz R.. 41-letni rolnik już raz był żonaty, jednak związek z partnerką i matką swoich dwóch córek rozpadł się po 7 latach. Tomasz ma nadzieję, że dzięki programowi uda się mu odnaleźć idealną partnerkę. Jak podkreślił, nie ma dla niego znaczenia ani wiek kobiety, ani jej życiowy bagaż doświadczeń.

Zobacz także: Tomasz zachwycił dużo młodszą i ciężarną kobietą. Widzowie nie dowierzają

Klaudia była jedną z kobiet, która zdecydowała się napisać list do rolnika. Kobieta zdradziła, że spodziewa się dziecka i niedługo zostanie mamą. Uroda niemal dwadzieścia lat młodszej Klaudii zrobiła wrażenie na Tomaszu, który postanowił do niej zadzwonić i bliżej poznać. Klaudia stwierdziła, że bardzo zaimponowało jej, że rolnik jest otwarty na to, że może poznać kobietę z dzieckiem.

Czy w drugim odcinku Tomasz spotka się z ciężarną kandydatką i ostatecznie zaprosi ją na swoje gospodarstwo? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Nowy odcinek Rolnik szuka żony jak zwykle pojawi się na antenie TVP1 o godzinie 21:15.

Poniżej zapowiedź 2 odcinka Rolnik szuka żony:

Rolnik szuka żony TVP przypomina! Widzimy się w niedzielę! Tym razem zostajemy na dłużej 🙂

Posted by Rolnik szuka żony TVP on Monday, September 26, 2022

źródło: Instagram/Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej