„Rolnik szuka żony 9”: Tomasz wybrał już swoją faworytkę, a drugiej kazał malować drzwi. Widzowie zniesmaczeni

7 listopada 2022
Przez: : W.M.

W kolejnym odcinku Rolnik szuka żony nie brakowało emocji. U niektórych rolników sytuacja zdecydowanie się wyklarowała. Tomasz zdecydował, że chce bliżej poznawać Zuzannę i tym samym podziękował za udział Kasi. Wcześniej dziewczyna musiała malować jednak drzwi. Widzowie są rozczarowani zachowaniem rolnika.

W programie Rolnik szuka żony przyszedł czas spotkań kandydatek z bliskimi rolników. Nie wszystkie dziewczyny miały jednak okazję poznać się przyjaciółmi i rodziną rolników.

Na gospodarstwie Tomasza K. po tym, jak w poprzednim odcinku Martyna po rozmowie z rolnikiem opuściła program, pozostały drzwi dziewczyny Zuzanna i Kasia. Rolnika coraz wyraźniej ciągnęło w stronę Zuzy i zaprosił ją na randkę. W tym czasie Kasia miała za zadanie pomalować drzwi.

Tomek z Sadowi stwierdził, że nie ma sensu dłużej bronić się przed uczuciami i razem Zuzą uznali, że zobaczą, czy z ich relacji narodzi się w przyszłości miłość.

Zobacz także: Wiadomo już, kogo wybrała Klaudia? Przyłapano ich na wyjeździe

Gdy Tomasz i Zuzanna wrócili na gospodarstwo, rolnik przekazał drugiej kandydatce, jaką podjął decyzję i podziękował jej za przyjazd.

Tomasz z Rolnik szuka żony wybrał Zuzę

Kasia spodziewała się, że rolnik jej nie wybierze. Chociaż pogodziła się z decyzją Tomka, nie ukrywała swoich emocji, a na jej twarzy, gdy opuszczała gospodarstwo, pojawiły się łzy.

„Jeśli to poczuli, to coś tam zaiskrzyło i ja im życzę powodzenia. (…) Miałam w świadomości, że to może się stać. Teraz jest za dużo emocji. Muszę ochłonąć i będzie dobrze” – mówiła Katarzyna

Decyzja rolnika była zaskoczeniem nie tylko dla widzów, a także dla jego rodziny. Babcia Tomasza sceptycznie podeszła do wyboru wnuka.

Internautom nie spodobało się zachowanie Tomka i jego pożegnanie Kasi.

„Trochę nieprzyjemne było pożegnanie Kasi przez Tomka. Powinien wziąć ją na osobność, wytłumaczyć, pobyć chwilę a nie mówić o tym w obecności Zuzy i w momencie, gdy wstawała z hamaka, by pokazać im pomalowane drzwi.”

„Tu szkoda mi jednak Kasi, po co na randce dawał jej jakąś nadzieję. Tu przy pożegnaniu z Kasią widać było,że mama i siostra jakoś z nią się zżyły.Kasia robiła drzwi z tatą, potem je malowała. A oni wrócili z randki i jak gdyby nic już jej powiedzieli,że Tomek wybrał Zuzię.Na końcu Kasia się rozkleiła, coś tam chyba do tego Tomka już czuła.” – komentują internauci

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej