„Rolnik szuka żony 9”: Wiadomo, jak będzie wyglądał finał najnowszej edycji [Zdjęcia]

24 listopada 2022
Przez: : W.M.

Już w najbliższą niedzielę wyemitowany zostanie finałowy odcinek programu Rolnik szuka żony, w którym widzowie dowiedzą się, jak potoczyły się losy par poznanych w reality-show. Wiadomo już, jak będzie wyglądał finał Rolnik szuka żony.

W programie Rolnik szuka żony uczucie odnalazło wiele samotnych osób, które dotychczas nie miały szczęścia w miłości.

Od kilku tygodni na antenie TVP widzowie oglądać mogą już 9. sezon programu, którego bohaterami są Klaudia, Tomasz R., Michał, Tomasz K. oraz Mateusz. Finał reality-show zbliżą się wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę fani Rolnik szuka żony będą mogli obejrzeć ostatni odcinek edycji, w którym zobaczymy głównych bohaterów. Rolniczka i rolnicy w rozmowie z Martą Manowska zdradzą, jak potoczyły się ich losy po programie i czy związki, które narodziły się przed kamerami przetrwały.

Finał Rolnik szuka żony 9

Na ten dzień czekają wszyscy fani programu Rolnik szuka żony. W ostatnim odcinku widzowie w końcu dowiedzą się, czy reality-show pomógł uczestnikom odnaleźć miłość.

Ada i Michał mimo młodego wieku deklarowali, że to, co pojawiło się pomiędzy nimi, jest szczere i poważnie myśleli o wspólnej przyszłości. Czy pojawią się przed kamerami jako para? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę.

Wtedy przekonamy się także, czy Justyna, która miała spore wątpliwości, czy będzie w stanie zmienić życie swoje i swojego syna i przeprowadzić się do Tomasza, zdecydowała się na radykalne kroki.

Okaże się także, jak potoczyły się losy Klaudii i Walentyna. Czy plotki o tym, że para już się rozstała, potwierdza się?

W finałowym odcinku Rolnik szuka żony okaże się także, jak wydarzyło się Tomka, który niespodziewanie odnowił relację z Kasią, a także u Mateusza, który po odprawieniu wszystkich swoich kandydatek, odezwał się do Agnieszki, która z powodów osobistych nie mogła pojawić się wcześniej w programie.

Zobaczcie zdjęcia z finału Rolnik szuka żony.

Finał Rolnik szuka żony, fot. AKPA
Finał Rolnik szuka żony, fot. AKPA
Finał Rolnik szuka żony, fot. AKPA
Finał Rolnik szuka żony, fot. AKPA
Finał Rolnik szuka żony, fot. AKPA
Finał Rolnik szuka żony, fot. AKPA

źródło: TVP/Instgram/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej