„Rolnik szuka żony”: Klaudia i Walentyn już się rozstali? Wymowny wpis rolniczki może sporo sugerować

22 listopada 2022
Przez: : W.M.

Klaudia jest jedną z bohaterek nowej edycji Rolnik szuka żony. Spośród zaproszonych na swoje gospodarstwo trzech kandydatów, rolniczka ostatecznie wybrała Walentyna. Chociaż wiele wskazywało na to, że Klaudia i Walentyn są razem po programie, ostatni wpis uczestniczki Rolnik szuka żony jest wyjątkowo zaskakujący. To już koniec ich związku?

9. edycja Rolnik szuka żony powoli dobiega końca. W finałowym odcinku okaże się, czy w randkowym reality-show narodziły się związki, które przetrwały i nadal są razem po programie.

Czy Klaudia, Michał, Tomasz K. Mateusz i Tomasz R. znaleźli swoje drugie połówki? Póki co wiele wskazuje na to, że są na dobrej drodze.

Klaudia i Walentyn się rozstali?

W nowej edycji programu Rolnik szuka żony powstało sporo par. Miłość rozkwita pomiędzy Michałem i Adą, Tomaszem i Justyną, a także Klaudia i Walentynem. W poprzednim odcinku reality-show widzowie byli świadkami, jak uczestnicy udali się na romantyczne randki, podczas których padało wiele poważnych deklaracji. Tomasz wrócił jednak do Kasi, a Mateusz spotkał się z zupełnie nową dziewczyną.

Finał Rolnik szuka żony już w najbliższą niedzielę. To właśnie w ostatnim odcinku dowiemy się, jak potoczyły się losy programowych par i czy ich związki przetrwały.

Chociaż jeszcze niedawno w mediach pojawiały się komentarze, że Klaudia i Walentyn byli widziani przez widzów na wspólnym wyjeździe, co mogło sugerować, że wciąż są razem, ostatni wpis rolniczki przedstawia sprawę w zupełnie nowym świetle.

Klaudia z Rolnik szuka żony opublikowała na swoim profilu zdjęcie z finałowego odcinka Rolnik szuka żony, które wymownie podpisała.

„Kiedy już wiesz, że on kłamie, ale chcesz posłuchać, jaki kit wymyślił tym razem” – napisała Klaudia

Czyżby słowa Klaudii miały oznaczać, że jednak jej relacja z Walentynem ostatecznie nie przetrwała?

Klaudia i Walentyn nie są parą?
Klaudia i Walentyn z Rolnik szuka żony rozstali się?, fot. Instagram

Przekonamy się już w najbliższą niedzielę w nowym odcinku Rolnik szuka żony.

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej