„Rolnik szuka żony 9”: Kiedy finał sezonu?

30 października 2022
Przez: : W.M.

Kilka tygodni temu rozpoczęła się emisja najnowszej edycji Rolnik szuka żony. W programie ponownie poznaliśmy pięcioro rolników, którzy szukają przed kamerami prawdziwej miłości. Kiedy finał Rolnik szuka żony 9, w którym dowiemy się, czy uczestników reality-show połączyło prawdziwe uczucie?

Program Rolnik szuka żony pojawił się na antenie TVP w 2014 roku i szybko zyskał rzeszę fanów. Do reality-show zgłaszają się rolnicy, a także rolniczki, którzy dotychczas nie mieli szczęścia w miłości i chcą to zmienić.

W każdym sezonie bliżej poznajemy pięć osób, które wzbudziły zainteresowanie widzów i otrzymały najwięcej listów. Oni, na podstawie opisanych przez potencjalnych kandydatów i kandydatek historii, wybierają osoby, które chcą bliżej poznać. Ostatecznie na gospodarstwo każdy rolnik zaprasza trzy osoby.

Program Rolnik szuka żony już nie raz udowodnił, że przed kamerami popularnego reality-show można odnaleźć miłości. Przykładem tego są między innymi Joanna i Kamil z 8. edycji, którzy właśnie przywitali na świecie pierwsze dziecko

Zobacz także: Asia i Kamil z Rolnik szuka żony zostali rodzicami.

Kiedy finał Rolnik szuka żony?

Bohaterami nowego sezonu Rolnik szuka żony są Kamila, Michał, Tomasz K. Mateusz oraz Tomasz R. Rolniczka i rolnicy przez kilka dni bliżej poznają swoich kandydatów i kandydatki, aby później zadecydować, czy chcą budować z kimś głębszą relację.

Zobacz także: Mateusz z Rolnik szuka żony odrzucił wszystkie swoje kandydatki?

Czy uczestnicy 9. edycji Rolnik szuka żony odnajdą w programie swoje drugie połówki? Przekonamy się już niedługo.

Widzowie nie mogą się doczekać, kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek nowej edycji, w którym poznany decyzje rolników. W związku z niedawnymi zmianami w emisji odcinków Rolnik szuka żony stacja zdecydowała się na zmiany i ogłosiła, że 1 oraz 11 listopada wyemitowane zostaną dwa dodatkowe odcinki.

Jeśli nie nastąpią kolejne zmiany w emisji odcinków Rolnik szuka żony, prawdopodobnie finał 9. sezonu reality-show pojawi się na ekranach już 11 grudnia.

Uczestnicy Rolnik szuka żony. fot. AKPA

Czekacie na finał Rolnik szuka żony?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej