„Rolnik szuka żony 9”: Wyciekły zaskakujące szczegóły dotyczące rozstania Kasi i Tomka

3 marca 2023
Przez: : W.M.

Niedawno okazało się, że Kasia i Tomek, którzy poznali się w 9 edycji Rolnik szuka żony, nie są już razem. Teraz światło dziennie ujrzały szczegóły dotyczące ich rozstania. Dlaczego Kasia i Tomek nie są już parą?

Początek historii miłości Kasi i Tomasza miał miejsce w zakończonej już 9 edycji Rolnik szuka żony. Rolnik, który dotychczas nie miał szczęścia w miłości, zdecydował się poszukać swojej drugiej połówki przed kamerami popularnego reality-show. Jedną z dziewczyn, która napisała do niego list i ostatecznie zaproszona została na gospodarstwo, była właśnie Kasia.

Kasia i Tomek od samego początku mieli dobry kontakt, a ich relacja z każdym kolejnym odcinkiem stawała się coraz mocniejsza. Kasia spędziła na gospodarstwie Tomka kilka dni, podczas których mogli się bliżej poznać. Rolnik miał jednak sporo wątpliwości, którą z kandydatek wybrać. Ostatecznie Tomek postanowił bliżej poznać Zuzę i podziękował wyraźnie zasmuconej Kasi za udział w programie.

Jak wiadomo, relacja Tomka i Zuzy zakończyła się równie szybko, jak się zaczęła, a w kolejnym odcinku Rolnik szuka żony widzowie dowiedzieli się, że Kasia i rolnik postanowili dać sobie szansę. W finałowym odcinku reality-show zakochani opowiadali o uczuciu, które ich połączyło i snuli plany na wspólną przyszłość.

Kasia i Tomek z Rolnik szuka żony

Fani, którzy śledzili losy bohaterów zakończonej niedawno 9 edycji Rolnik szuka żony, mieli nadzieję, że wszystkie pary poznane w programie przetrwają. Niedawno okazało się, że jedna z nich podjęła jednak decyzję o rozstaniu.

Zobacz także: Justyna i Tomasz komentują swoje rozstanie. Co dalej z ich związkiem?

O tym, że zakochani mogą przeżywać kryzys, fani podejrzewali po tym, że Kasia i Tomek usunęli z mediów społecznościowych wszystkie wspólne zdjęcie. Dopiero po czasie uczestnicy Rolnik szuka żony potwierdzili informacje na temat rozstania w rozmowie z echodnia.eu.

“Początkowo, fani tylko domyślali się, że ich związek nie przetrwał próby czasu, ponieważ oboje usunęli z sieci wszystkie wspólne zdjęcia, my otrzymaliśmy potwierdzenie tych informacji od samych zainteresowanych”– czytamy.

Jak dodano, Kasia i Tomek nie mieli w planach tłumaczyć się nikomu z decyzji o rozstaniu i do tej pory faktycznie nie skomentowali publicznie ostatnich wydarzeń.

Głos w sprawie postanowiła zabrać jednak znajoma rolnika, która wyjawiła tygodnikowi „Na żywo”, że to Kasia miała podjąć decyzję o rozstaniu, czym miała wyjątkowo zasmucić zakochanego w niej Tomasza.

„On bardzo ją kochał i nigdy nie podjąłby takiej decyzji. Był zaskoczony takim obrotem spraw” – mówi osoba z otoczenia Tomasza

Zaskoczeni?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej