“Rolnik szuka żony”: Ada i Michał stanęli na ślubnym kobiercu! Panna młoda olśniła suknią ślubną

17 lipca 2023
Przez: : M.J

Uczestnicy 9. edycji programu Rolnik szuka żony wzięli ślub. Choć mało kto wierzył w miłość Adrianny Jasiaczek i Michała Tyszki, to oni pokazali, że w tym programie TVP naprawdę można znaleźć swoją drugą połówkę. Panna młoda wyglądała olśniewająco. Zobaczcie zdjęcia.

Ada i Michał z Rolnik szuka żony wzięli ślub

Program Rolnik szuka żony od lat emitowany jest w Telewizji Polskiej i niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że w tej produkcji można znaleźć prawdziwą miłość. Sporo par, które poznały się w programie, następnie stawały na ślubnym kobiercu, a teraz dołączyli do nich Ada i Michał, którzy byli najmłodszymi uczestnikami 9. sezonu Rolnik szuka żony.

ZOBACZ TAKŻE: “Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny już po ślubie! Jak prezentowała się panna młoda? Mamy zdjęcia

Michał i Ada do samego końca trzymali datę swojego ślubu w tajemnicy. Choć na ich profilach w mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć zdjęcia z wieczoru panieńskiego Adrianny, to nie da się ukryć, że ich ślubne fotki wywołały poruszenie wśród fanów tej produkcji.

Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” 16 lipca, a ceremonia odbyła się w kościele Rutkach-Kossakach, niedaleko Kalinówki. Na weselu nie zabrakło także przyjaciół z programu Ady i Michała. Zdjęciami z tego wydarzenia w sieci podzielili się m.in. Klaudia i Valentyn.

Zdjęcia ze ślubu Ady i Michała

Na oficjalnym profilu programu pojawiły się gratulacje oraz zdjęcia z ceremonii.

“Ado! Michale! Niech każdy wasz dzień pełen będzie szczęścia, radości i uśmiechu. I żeby każdy następny był jeszcze lepszy! I żeby było ich mnóstwo! Sto lat młodej parze!”- czytamy.

Panna młoda zachwyciła suknią ślubną. Ada na ten wyjątkowy dzień wybrała bogato zdobioną kreację w perłowym kolorze. Do tego postawiła na upięte włosy i delikatny makijaż. Wielu widzów zachwyciło się wyborem sukni, bo jak czytamy w komentarzach:

“Zjawiskowa sukienka”

“Wyglądacie przepięknie. Gratulacje”

Ada i Michał.
Ada i Michał stanęli na ślubnym kobiercu / fot. Instagram.

Na weselu bawili się m.in. Klaudia i Valentyn, a także Krzysztof. Wielu widzów podkreśliło, że oglądając inne programy randkowe, to w produkcji TVP naprawdę można znaleźć miłość. Przekonaliśmy się o tym nie raz.

Parze młodej serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej