„Rolnik szuka żony”: Ada pokazała swoją nową metamorfozę ”wyglądasz na 10 lat więcej”

16 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Ada była uczestniczką zakończonej niedawno 9 edycji Rolnik szuka żony. Wybranka Michała po udziale w reality-show zaczęła aktywnie prowadzić swój instagramowy profil, na którym pokazała się ostatnio w nietypowym dla siebie makijażu. Obserwatorom 20-latki zdecydowanie nie przypadła do gustu jej metamorfoza.

Ostatnia edycja Rolnik szuka żony z pewnością zapadnie w pamięci fanów reality-show, a wszystko za sprawą tego, że w finałowym odcinku aż 4 bohaterów potwierdziło, że udało im się znaleźć przed kamerami miłość. Okazało się, że nadal razem są Klaudia i Walentym, Tomasz i Kasia, Michał i Ada oraz Tomasz i Justyna. Jedynie Matusz przyznał, że nie nawiązał głębszej relacji z żadną z zaproszonych na swoje gospodarstwo dziewczyn.

Co więcej, w finałowym odcinku Rolnik szuka żony Ada i Michał pochwalili się, że są już nawet zaręczeni. Młody rolnik zdradził, że poprosił o rękę swoją wybrankę dzień przed pojawieniem się na nagraniach w studio.

Zobacz także: Ada pochwaliła się pierścionkiem i pokazała niepublikowane zdjęcie z zaręczyn

Ada z Rolnik szuka żony w mocnym makijażu

Trudno nie zauważyć, że po udziale w Rolnik szuka żony Ada zdobyła niemałą popularność. Jej Instagram zaczęło obserwować już ponad 64 tys. internautów. Partnerka Michała stara się aktywnie prowadzić swój profil i na bieżąco relacjonuje, jak wygląda jej życie po programie.

Ostatnio Ada pochwaliła się swoim obserwatorów efektami wizyty u makijażystki. Uczestniczka Rolnik szuka żony zdecydowała się na mocny makijaż, jednak jak nie okazuje, nie wszystkim jej obserwatorom przypadł do gustu. Internauci w zdecydowanej większości sugerowali 20-latce, że w takiej wersji nie wygląda korzystnie i do tego mocno ją postarza.

„Ojj chyba jednak taki styl makijażu nie pasuje do Twojej delikatnej urody”

„Nieee, ciut dziwnie. Według mnie lepsza jest wersja naturalnej Ady”

„Jesteś taka śliczna 😍 ale tu wyglądasz na 10 lat więcej”

„Trochę ten makijaż cię postarzyl”

Ada w odpowiedzi na niepochlebne opinie wyjaśniła, że makijaż wykonany był w celach artystycznych i że warto czasem próbować czegoś nowego.

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej