„Rolnik szuka żony”: Były uczestnik reality-show jest już ojcem! Długo ukrywał to przed innymi!

14 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Sławek, który dał się poznać widzom w 6. edycji Rolnik szuka żony, jakiś czas temu został ojcem. Skryty rolnik przez długi czas nie chwalił się tym, że jego rodzina się powiększyła.

Program Rolnik szuka żony już nie raz pomógł odnaleźć miłość samotnym osobom ,które dotychczas nie miały dużo szczęścia w sferze uczuć.

Jednym z bohaterów, który zdecydował się poznać swoją drugą połówkę, był Sławek Banasiuk. Mężczyzna wystąpił w 6. edycji Rolnik szuka żony. Nieco tajemniczy rolnik, który godził pracę na gospodarstwie z byciem strażakiem, ostatecznie wybrał spośród kandydatek, trzy Natalię, Martę i Małgosię, które zaprosił do swojego domu. Rolnik niemal od razu przyznał, że najlepiej dogaduje się z Martą, jednak jak wiadomo, relacja ta nie przerodziła się w głębsze uczucie.

Sławek z Rolnik szuka żony po zakończeniu udziału w show jeszcze raz pojawił się przed kamerami, tym razem w odcinku świątecznym, gdzie pojawił się u boku nowej partnerki Eweliny.

Sławek z Rolnik szuka żony został ojcem

Sławek i Ewelina nie chętnie chwalili się swoim związkiem, ale podobno kobieta miała odezwać się do rolnika na portalu społecznościowym, niedługo po zakończeniu zdjęć do reality-show.

Zobacz także: Kamila i Stanisław z Rolnik szuka żony są parą? Dla wielu może być to totalny szok!

W połowie ubiegłego roku na jaw wyszło, że Sławek i Ewelina są już po ślubie, a wszystko za sprawą tego, że kobieta zmieniła nazwisko na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Na tym jednak nie koniec zmian w życiu uczestnika 6. edycji Rolnik szuka żony. Jak przekazuje jeden z tabloidów, Sławek został też ojcem co więcej, rok temu!

„Sławek i Ewelina mają córeczkę. Nie chwalili się jej zdjęciami w internecie i nie wyprawiali hucznych chrzcin. Bardzo chronią prywatność. Wiele osób mu zazdrości, bo jest naprawdę szczęśliwy i bardzo zakochany. Dziecko jeszcze bardziej umocniło jego małżeństwo z Eweliną. Sławek poszedł do programu ze zranionym sercem” – donosi Super Express

Waldemar, Seweryn, Jakub, Marta Manowska, Adrian, Sławomir, fot. AKPA
Sławomir z Rolnik szuka żony, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej