„Rolnik szuka żony”: Kamila i Stanisław są parą? Dla wielu może być to totalny szok!

12 grudnia 2022
Przez: : M.J

Nie da się ukryć, że osoby decydujące się na udział w programie Rolnik szuka żony muszą liczyć się z tym, że ich życiem będą interesować się media. Jak teraz donosi jeden z portali, Kamila i Stanisław, którzy szukali swoich drugich połówek w 8. edycji, są parą. Wielu widzów już wcześniej podkreślało, że ta dwójka do siebie pasuje.

Kamila i Stanisław w programie Rolnik szuka żony

Choć ósma edycja programu Telewizji Polskiej już dawno dobiegła końca, to nadal nie milkną echa na temat uczestników tego miłosnego reality-show. Udział w programie nie zakończył się jednak happy endem dla Kamili i Stanisława.

Przypomnijmy, że Kamila na swoje gospodarstwo zaprosiła trzech mężczyzn. Ostatecznie wybrała Adama, z którym próbowała stworzyć relację już poza kamerami. Niedługo później okazało się jednak, że obydwoje pochodzą z dwóch innych światów, bo ich drogi szybko się rozeszły.

ZOBACZ TAKŻE: ”Rolnik szuka żony”: Kamila Boś sceptycznie podchodzi do udziału w programie! Żałuje jednej rzeczy!

Stanisław natomiast nie potrafił do końca otworzyć się przed kamerami i cały czas trzymał na dystans swoje kandydatki. Ostatecznie nie wybrał żadnej z dziewczyn, jednak po emisji programu okazało się, że znalazł miłość. Wiele wskazuje na to, że to jednak koniec jego związku z tajemniczą kobietą. Jak teraz donosi portal Wirtualna Polska, Stanisław i Kamila mają się ku sobie. Nie da się ukryć, że dla wielu widzów Rolnika może być to niemałe zaskoczenie.

ZOBACZ TAKŻE: “Rolnik szuka żony 8”: Stanisław zdradził szczegóły swojego związku – kiedy poznał partnerkę?

Co łączy Kamilę i Stanisława z Rolnik szuka żony?

Kamila wraz ze Stanisławem i Elżbietą (również uczestniczką 8. edycji), mają bardzo dobry kontakt. To właśnie oni ostatnio wspólnie świętowali urodziny Eli. Jak donieśli internauci portalowi teleshow.wp.pl, Kamila i Stanisław mają się ku sobie. Niemniej jednak nie chcą obnosić się ze swoim uczuciem w mediach. Jak również podaje powyższy portal, ich związek jest jeszcze świeży, dlatego też nie chcą robić wokół siebie szumu.

Wiemy, że Kamili zależy, by media nie dowiedziały się o łączącym ich uczuciu. Najwyraźniej jest to świeża sprawa. Wiadomo też, że Stanisław jest bardzo skryty, być może to jego inicjatywa, by ukrywać to, co między nimi jest”- czytamy na Wirtualnej Polsce.

Nie da się ukryć, że widzowie 8. edycji Rolnik szuka żony już wcześniej zgodnie przyznali, że Kamila i Staś stworzyliby piękną parę. Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na oficjalny komentarz uczestników Rolnik szuka żony.

Myślicie, że w końcu dowiemy się, co tak naprawdę ich łączy?

Źródło: teleshow.wp.pl/ Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej