Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony” – czy to ostatnia edycja? Jest decyzja TVP!

Rolnik szuka żony

Rozrywka

„Rolnik szuka żony” – czy to ostatnia edycja? Jest decyzja TVP!

„Rolnik szuka żony” to program, który niezmiennie każdej edycji cieszy się ogromną popularnością. Pojawiły się jednak pytania o kolejne części produkcji. Jaka jest decyzja TVP?

„Rolnik szuka żony” to program, który po raz pierwszy wyemitowała stacja TVP w 2014 roku. Od tamtego czasu regularnie pojawiają się kolejne edycje. Uczestnikami są samotni rolnicy, którzy pragną poznać miłość swojego życia. Osoby chcące poznać rolników wysyłają do nich listy, a na ich podstawie wybierane są osoby, które wezmą udział w programie. Program prowadzony jest przez niezawodną Martę Manowską, która regularnie odwiedza rolników oraz ich potencjalnych partnerów i partnerki. Co ciekawe, program dwukrotnie został nagrodzony „Telekamerą” w kategorii „Program rozrywkowy”.

Program oprócz wielu zwolenników i fanów wzbudził u niektórych spore kontrowersje. Wiesław Godzic na łamach „Gazety Wyborczej” zauważył, że „Rolnik szuka żony” podkreśla niepoprawne stereotypy, m.in. że to mężczyzna ma decydować o wyborze swojej partnerki. Co więcej, Magdalena Środa zarzuciła propagowanie prac, które należą do kobiet, a którym „rolnik gardzi”.

View this post on Instagram

No to zaczynamy!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Obecnie trwa 7. edycja programu. Telewidzowie z zapartym tchem śledzą perypetie uczestników. Szczególną uwagę widzów zwrócił na siebie pan Józef, który wielokrotnie szokował swoim zachowaniem. Zobacz: Józef z „Rolnik szuka żony” wyjątkowo zniesmaczył widzów! „Stary erotoman gawędziarz”

Czy to ostatnia edycja „Rolnika”?

Telewidzowie jak i internauci mimo upływu lat, wciąż śledzą życie uczestników poprzednich edycji. Wielu z nich poznało miłość swojego życia właśnie dzięki produkcji. Stworzyli szczęśliwe małżeństwa i rodziny, które z roku na rok powiększają się o kolejne dzieci. To dowód, że program naprawdę łączy ludzi i dzięki niemu pojawiły się prawdziwe uczucia.

Fani programu byli ciekawi, czy po obecnej edycji pojawi się kolejna. Pod koniec ostatniego odcinka pojawiła się informacja:

„Dzięki programowi „Rolnik szuka żony” narodziło się wiele szczęśliwych par i rodzin. Ich historie pokazują, że na miłość wystarczy się otworzyć i dać sobie szansę. Jesteś rolnikiem albo rolniczkiem stanu wolnego i szukasz miłości? Pragniesz poznać kogoś z kim odmienisz swoje życie? Napisz i opowiedz nam o sobie” – apelowała Marta Manowska.

View this post on Instagram

Miłego weekendu! Widzimy się już niebawem!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Planujecie oglądać 8. edycję programu „Rolnik szuka żony”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry