„Rolnik szuka żony”: Diana zaręczyła się z chłopakiem! Pochwaliła się imponującym pierścionkiem

17 maja 2022
Przez: : W.M.

Diana Stankiewicz brała udział w 6. edycji programu Rolnik szuka żony. Sympatyczna uczestniczka była jedna z kandydatek Seweryna, jednak jak pamiętają widzowie, ich relacja nie zakończyła się pomyślenie. Jak się właśnie okazało, Diana zaręczyła się ze swoim partnerem. Przy okazji pochwaliła się pięknym pierścionkiem zaręczynowym.

View this post on Instagram

A post shared by Dianka (@cold_girl_di)

Rolnik szuka żony 6

Program Rolnik szuka żony cieszy się niegasnącym zainteresowaniem widzów Telewizji Publicznej. Już wkrótce na ekranach pojawią się odcinki kolejnej 9. edycji programu, w której poznamy nowych bohaterów, szukających swojej drugiej połówki.

Zobacz także: Kim są uczestnicy nowej edycji Rolnik szuka żony?

Diana Stankiewicz udział w programie ma już za sobą. Sympatyczna brunetka wystąpiła w 6. edycji reality-show emitowanej na antenie TVP1 jesienią 2019 roku i dała się zapamiętać jako jedna z najbardziej barwnych uczestniczek programu. W reality-show Diana zabiegała o względy Seweryna. Chociaż rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo trzy kandydatki, nie dało się ukryć, że największe zainteresowanie wykazywał w stronę Marleny. Ostatecznie Diana odeszła z programu na własne życzenie, zarzucając rolnikowi oszustwo.

Diana Stankiewicz
Diana z Rolnik szuka żony

Diana z rolnik szuka żony zaręczyła się

Chociaż w programie Rolnik szuka żony Diana nie odnalazła miłości, prawdziwe uczucie czekało na nią gdzie indziej.

Profil Diany na Instagramie wciąż śledzi prawie 35 tys. obserwantów. To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych rok temu była uczestniczka Rolnik szuka żony pochwaliła się, że jest zakochana. Jak się właśnie okazało, partner Diany właśnie poprosił ją o rękę. Pierścionkiem zaręczynowym pochwaliła się sama przyszła panna młoda na swoim Instagramie.

„Tak to bywa: dwoje osób spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie”

Pod postem, w którym była uczestniczka Rolnik szuka żony, pochwaliła się zaręczynami, momentalnie pojawiło się wiele gratulacji od internautów

My dołączamy do gratulacji i czekamy na ślubne zdjęcia zakochanych.

źródło: Instagram Diany z Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej