„Rolnik szuka żony 8”: Ela zdradziła zaskakujące kulisy rozstania z Markiem -„podciął mi skrzydła”

6 grudnia 2021
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Rolnik szuka żony widzowie dowiedzieli się, że związek Elżbiety i Marka nie przetrwał. W finale programu mężczyzna próbował się bronić i z uporem przekonywał, że nie wie, dlaczego się rozstali. Ela opublikowała poruszający post, w którym zdradziła nieznane szczegóły rozstania z partnerem.

Elżbieta i Marek

Finałowy odcinek Rolnik szuka żony dostarczył widzom wielu emocji. Fani reality-show w końcu dowiedzieli się, jak potoczyły się losy głównych bohaterów programu i czy związki, które rodziły się na ich oczach, przetrwały próbę czasu.

Nie da się ukryć, że największym zaskoczeniem dla widzów było rozstanie Elżbiety i Marka. Po decydującym wyborze rolniczki, kiedy to Elżbieta z nadzieją w glosie przyznała, że chciałaby bliżej poznać Marka, wydawało się, że relacja między uczestnikami przerodziły się w głębokie i silne uczucie. Elżbieta, która dotychczas nie miała dużo szczęścia w miłości i z ogromnym dystansem podchodziła do mężczyzn, otworzyła swoje serce na Marka. W finale programu Rolnik szuka żony okazało się, że ich związek nie przetrwał i na jaw wyszły szokujące szczegóły ich relacji. Chociaż Elżbieta wcale nie chciała ujawniać powodów rozstania z Markiem, mężczyzna nalegał, aby rolniczka wyjaśniła mu, dlaczego tak naprawdę nie są już razem.

„Czy była jedna sekunda, w której zachowałem się nie z klasą?” – dopytał Marek.

„Mogę przytoczyć jeden przykład: “Ciało masz nastolatki a twarzy sobie zrób botoks”– wyznała Elżbieta przed kamerami.

Słowa rolniczki wprowadziły w osłupienie nie tylko widzów, ale i prowadzącą Martę Manowska, która przysłuchiwała się rozmowie byłych partnerów.

Elżbieta o rozstaniu z Markiem

Finałowy odcinek Rolnik szuka żony już za nami. Elżbieta, która wcale nie chciała opowiadać przed kamerami, dlaczego jej związek z Markiem nie przetrwał, wyznała, że jest zawiedziona i były parter poważnie zachwiał jej pewnością siebie i doprowadził do jej załamania. Rolniczka opowiedział, że Marek wprowadził się do jej domu, ale tuż po tym, jak kamerami ich opuściły, mężczyzna mocno się zmienił i przestało mu zależeć na ich związku.

Zobacz także: Asia i Kamil z Rolnik szuka żony planują ślub. Kiedy?

Ela postanowiła ponownie zabrać głos w sprawie rozstanie z Markiem. Kobieta opublikowała na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym podziękowała za ogromnej wsparcie.

“No trudno… Stało się. Zobaczyliście, co wydarzyło się naprawdę, chociaż główne powody zostawię dla siebie. Ale za to chciałabym bardzo podziękować WAM wszystkim. Wszystkim, którzy tak pięknie piszecie mi, żebym się nie przejmowała i była silna” – zaczęła uczestniczka Rolnik szuka żony

Elżbieta Rolnik szuka żony
Elżbieta Czabator o rozstaniu z Markiem

Ponadto Elżbieta zdradziła, że Marek podciął jej skrzydła, a chwile załamania, które przeżyła, miały miejsce wtedy, kiedy widzowie oglądali ja na ekranach w pełni szczęścia.

“Niestety to prawda… Marek podciął mi skrzydła, miałam chwilę załamania i to wtedy, gdy emitowano odcinki, gdzie byłam… po prostu szczęśliwa. Ale już jest lepiej kochani. Od tego czasu minęły dwa miesiące. Na szczęście miałam wokół ludzi, którzy mnie wspierali i nie pozwolili upaść. (…) Nie macie pojęcia, jak cudowny były WASZE miłe słowa, kiedy u mnie było źle, a Wy nie wiedzieliście, bo nie mogliście wtedy jeszcze tego wiedzieć. Dziękuję za wszystko” – napisała

Elżbieta Rolnik szuka żony
scena z: Elżbieta, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
Marek Rolnik szuka żony
SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Spodziewaliście się, że związek Elżbiety i Marka nie przetrwa?

źródło: Instagram Elżbiety Czabator/Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej