“Rolnik szuka żony”: Ilona skomentowała rozstanie z Adrianem wymownym wpisem. Zaczęła nowy etap w życiu…

22 kwietnia 2021
Przez: : M.J

Ilona i Adrian byli jedną z tych par, którą połączył program Rolnik szuka żony. Niestety, ale ostatnio w mediach pojawiła się informacja na temat ich rozstania, którą potwierdził rolnik. Tym razem to Ilona zabrała głos, jednak jej wpis jest bardzo wymowny. Zobaczcie, jak była dziewczyna rolnika zaczyna nowy rozdział w życiu!

Rolnik szuka żony 6

Choć od szóstej edycji programu minęło już sporo czasu, to wierni fani tego formatu nadal śledzą losy rolników i rolniczek, którzy postanowili poszukać szczęścia w programie TVP. Nie da się ukryć, że nie brakuje śmiałków, którzy chcieliby związać się z rolnikiem bądź rolniczką, co nie uszło uwadze produkcji programu. Już jesienią 2021 roku na nasze ekrany zawita ósma edycja, a więcej na temat rolników i rolniczek, którzy będą szukali w programie drugiej połówki, dowiecie się poniżej.

Zobacz także: Poznajcie nowych uczestników ósmej edycji programu Rolnik szuka żony

Choć widzowie nie raz byli świadkami rozwijających się relacji pomiędzy uczestnikami programu, które wydawało się, że mają ogromną szansę przetrwać poza kamerami, to nie zawsze są świadkami happy endu.

Adrian i Ilona rozstali się

Adrian, który zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kobiety, ostatecznie związał się z Iloną. Nie da się ukryć, że tworzyli oni bardzo zgrany duet, a widzowie trzymali za nich kciuki. Niemniej jednak kilka dni temu Adrian poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych, że nie jest już z Iloną. Berkowicz w swoim wpisie podziękował swojej byłej partnerce za wspólnie spędzone chwile i jak zaznaczył:

„ […] Niestety Nasze drogi się rozchodzą, lecz mam nadzieję, że pozna tę właściwą osobę, z którą będzie szczęśliwa. […]”

Zobacz także: Adrian wydał oświadczenie po rozstaniu z Iloną.

Para z szóstej edycji programu Rolnik szuka żony.
Ilona i Adrian poznali się w programie Rolnik szuka żony

Choć wiele osób czekało na zabranie głosu w tej sprawie przez Ilonę, to mogą poczuć się nieco zawiedzeni. Ilona na Instagramie poinformowała jedynie, że zaczyna nowy rozdział w swoim życiu, jednak nie skomentowała rozstania z Adrianem.

Ilona dodała wymowny wpis na swoim Instagramie

Jak się okazuje, Ilona postanowiła całkowicie odciąć się od przeszłości i przeniosła swoją stadninę do Wałbrzycha. Jak również zaznaczyła, nie chce składać żadnych oświadczeń.

“Nie chcę składać żadnych oświadczeń, pragnę tylko poinformować, że od dnia 21.04.2021r. przenoszę moją „Wymarzoną Stajnię” do Wałbrzycha”.

Na InstaStories Ilony pojawiły się również zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak rozpoczyna nowy rozdział swojego życia.

Ilona z programu Rolnik szuka żony zaczyna nowy rozdział życia.
Ilona zaczyna nowy etap po rozstaniu z Adrianem

Bez wątpienia tak ogromna zmiana pozwoli Ilonie zapomnieć o nieudanym związku i poświęcić się swojej pasji, którą są konie. Zarówno Ilonie, jak i Adrianowi życzymy szczęścia.

Też żałujecie, że ta dwójka nie jest już razem?

Źródło: Instagram imielinka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej