„Rolnik szuka żony”: Jedna z par z programu wzięła ślub!

11 września 2023
Przez: : W.M.

Joanna i Kamil poznali się w 8 edycji programu Rolnik szuka żony. W miniony weekend para sformalizowała swój związek i stanęła na ślubnym kobiercu. Zobaczcie zdjęcia ze ślubu Asi i Kamila z Rolnik szuka żony.

Już za kilka dni emisja najnowszej już 10 edycji reality-show Rolnik szuka żony. Program ten jest jednym z najchętniej oglądanych formatów, które oferuje swoim widzom telewizyjna Jedynka.

Warto dodać, że mimo iż wiele par, które poznało się dzięki udziałowi w Rolnik szuka żony, rozstało się, sporo uczestników, którzy zdecydowali się szukać miłości przed kamerami, faktycznie odnalazło swoje drugie połówki.

Przykładem pary, która poznała się w Rolnik szuka żony, są między innymi Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz.

Kamil, podobnie jak inny rolnicy, spośród kobiet, które nadesłały do niego listy, zaprosił na swoje gospodarstwo trzy kandydatki, a jedną z nich była oczywiście Asia.

Joanna i Kamil niemal od samego początku świetnie się dogadywali i zgodnie stwierdzili, że chcą spędzić razem przyszłość. Warto dodać, że podczas finałowego odcinka Rolnik szuka żony Kamil oświadczył się swojej ukochanej.

Asia i Kamil z Rolnik szuka żony wzięli ślub

Joanna i Kamil krótko po zakończeniu udziału w programie ze sobą zamieszkali i zaczęli planować ślub. Wkrótce okazało się, że narzeczona rolnika jest w ciąży i w związku z tym, że ciąża Asi nie przebiegała książkowo, musieli nieco odłożyć w czasie ślubne plany.

Pod koniec października para, która poznała się w 8 edycji Rolnik szuka żony, przekazała radosne wieści i obwieściła, że powitali na świecie córeczkę – Antosię.

Zobacz także: „Rolnik szuka żony”: Joanna i Kamil zostali rodzicami.

W miniony weekend Asia i Kamil w końcu wzięli ślub, a zdjęcia z tego wydarzenia szybko obiegły media. Uczestnicy Rolnik szuka żony stanęli przed ołtarzem i powiedzieli sobie sakramentalne “tak”.

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz pobrali się w kościele św. Andrzeja Baboli w Gębicach.

Żona rolnika tego dnia miała na sobie zjawiskową suknię ślubną, ale uwagę przyciągały także dodatki, czyli wianek z kłosów oraz bukiet, w którym również nie brakowało kłosów, a także polnych kwiatów.

Gratulujemy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej