„Rolnik szuka żony”: Jessica już rozstała się z narzeczonym! Co się stało?

16 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Jessica Miemiec dała się poznać w jednej z edycji Rolnik szuka żony. Chociaż w programie nie znalazła miłości, jakiś czas temu pochwaliła się związkiem ze starszym mężczyzną, który poprosił ją nawet o rękę. Okazuje się, że związek byłej uczestniczki reality-show i Ricardo jednak nie przetrwał.

Jessica Miemiec była jedną z najbardziej barwnych uczestniczek 5 edycji Rolnik szuka żony. Sympatyczna kandydatka Krzysztofa niemal od razu stała się ulubienicą widzów, którzy kibicowi jej w programie. Chociaż pomiędzy nią a rolnikiem nie narodziło się uczucie, po czasie Jessica poznała mężczyznę, który skradł jej serce.

W ubiegłym roku była uczestniczka Rolnik szuka żony zdradziła, że poznała starszego od siebie Ryszarda na stacji benzynowej. Jessica w jednym z wywiadów mówiła, że wybranek bardzo o nią dba, co ważne, jest od niej wyższy i nie pije, a także codziennie zapewnia ją o swojej miłości.

Para zaręczyła się w połowie 2021 roku, a 45-letni Ricardo poprosił Jessicę o rękę w Karpaczu.

Jessica z Rolnik szuka żony rozstała się z narzeczonym

Niestety, jak się właśnie okazało, związek Jessici i Ricardo jednak nie przetrwał. Była gwiazda Rolnik szuka żony wyznała, że powodem ich rozstania była „niezgodność charakterów”. W rozmowie z Party.pl Miemiec opowiedziała także, że pogodziła się z tym, że im nie wyszło. Jest przekonana, że dużą rolę odegrała w tym spora różnica wieku.

Nie cierpię po rozstaniu, pogodziłam się z tym. Rozmawialiśmy o tym, że się rozstajemy. On był też dużo starszy ode mnie – on miał 45 lat, ja miałam mniej, także to i tak by nie wyszło” – dodała

Chociaż związek Jessici i jej narzeczonego nie przerwał, uczestniczka 5 edycji Rolnik szuka żony nie poddaje się w szukaniu „tego jedynego”. Jakiś czas temu Miemiec pojawiła się w programie Magia nagości, a ostatnio Jessica przyznała także, że chętnie wzięłaby udział w Love Island.

Zobacz także: Jessica w „Magii Nagości”. Pochwaliła się zdjęciem z planu

źródło: Party/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej